Quantcast

Apdovanoti geriausi „Eko laboratorijos“ senienų ekspertai

Visą liepą trukę "Eko laboratorijos" kūrybiniai bandymai baigėsi originalios 27 objektų kolekcijos pristatymu ir apdovanojimų ceremonija Jungtinės Karalystės ambasados kiemelyje.

Tarp eksperimento eksponatų - įspūdingų papuošalų iš mikroschemų kolekcija, madingos rankinės, spalvinga vaisinė iš skalbimo mašinos langelio, šviestuvai iš stiklainių ir kompaktinių diskų. Technikai neabejingi meistrai iš senų automobilių dėklių sukonstravo trijų skyrių šiukšlių rūšiavimo spintelę, saulės zuikučių gaudyklę - instaliaciją iš automobilių veidrodėlių, o nutriušusią sėdynę pavertė patogiu sodo baldu.
Dailininkų gyslelę turintys entuziastai senas reklamas ir tentus pavertė šiuolaikinio meno kūriniais. 

Antrąją vietą vertintojai skyrė elegantiškų papuošalų iš elektromechanikos dalių kūrėjai, o trečiąją buvo įvertintas poilsiui skirtas krėslas, pagamintas iš automobilio sėdynės ir odos atraižų. Geriausiu "Eko laboratorijos" darbu komisija pripažino originalią skalbimo mašinų būgnų metamorfozę - pufo ir staliuko komplektą. Jo autorei Giedrei Šakauskaitei Jungtinės Karalystės ambasadorius Simonas Buttas įteikė ekologišką transporto priemonę - dviratį.

Po apdovanojimų ceremonijos svečiai pakviesti įsijungti į paskutines "Eko laboratorijos" dirbtuves, kurioms vadovavo dailininkas bei skulptorius Dainius Mazūras. Jis siūlė išbandyti naują kūrybinę medžiagą - papjė mašė, kuri pagaminta iš sunaikintų dokumentų, ir kartu lipdyti angelo skulptūrą.

Angelas bei kiti "Eko laboratorijoje" gimę daiktai su išsamiais aprašymais bus pristatomi Vilniaus miesto savivaldybėje. Juos vilniečiai ir miesto svečiai galės apžiūrėti nuo rugsėjo 18 d.


Šiame straipsnyje: eko laboratorijaaš žalias

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių