A.Mamontovas: kokio velnio artistui tapti politiku? (papildyta 14.09 val.)

Dainininkas Andrius Mamontovas pripažįsta - politikais tapę artistai jam atrodo keistai. Apie Seime sėdinčius buvusius pramogų pasaulio veikėjus vilniausdiena.lt forume dalyvavęs žinomas kūrėjas kalba su šypsena.

Politikais tapusių artistų nesupranta

„Ar aš tikrai atrodau nepilno proto, kad ten eičiau?”- taip buvusios legendinės grupės “Fojė” lyderis atsakė į internauto klausimą, ar neketina tapti politiku.

Jis tikino neįsivaizduojantis save dirbančio parlamentaro darbo. “Būtų labai keista ir nejauku matyti save sėdintį Seime.....brrrrrr......kiekvienas žmogus turi būti savo vietoje, pagal savo pašaukimą”, - kalbėjo dainininkas.

Žinomas atlikėjas apie politikais tapusius pramogų pasaulio žmones turi savo požiūrį. “Kokio velnio mėgstamam artistui reikia bandyti tapti nemėgstamu politiku, kaip kad tai atsitiko kai kuriems....”, - kalbėjo A.Mamontovas.

Pasisako už stiprias asmenybes

Paklaustas, kokių yra politinių pažiūrų ir kokiai politinei jėgai simpatizuoja, dainininkas tikino: “Nepasitikiu nei viena partija, nes jų nariai atstovauja tos partijos interesus. Aš už nepriklausomas ir stiprias asmenybes, kurios yra moraliniai autoritetai žmonėms”, - sakė žinomas atlikėjas.

Dainininkas neatskleidė už kokią partiją balsavo pernai vykusiuose Seimo rinkimuose. A.Mamontovas tikino parlamento rinkimuose dalyvaujantis tik tam, kad “laimėtų mažesnis blogis”. Netrukus jis pridūrė, kad dabar sunku nuspėti, kuri partija yra “mažesnis blogis”.

Forumo lankytojams buvęs “Fojė” lyderis įvardijo ir jam patinkančius Lietuvos politikus. “Visada simpatizavau Valdui Adamkui, nes mane žavi žmonės, turintys vidinę inteligenciją bei kultūrą. Kaip žmogui simpatizuoju užsienio reikalų ministrui Vygaudui Ušackui. Labiausiai nemėgstu politikų, kurie bėgioja iš vienos partijos į kitą arba tarnauja savo asmeninėms ambicijoms “būti prie vairo (lovio)", - sakė A.Mamontovas.

Lietuviška “Eurovizija” -  "saviveiklos lygmenyje"

Dainininkas žodį “politika” mini ir kalbėdamas apie lietuvišką atranką į “Euroviziją”. Jam ši atranka kelia rimtų klausimų.

“Labai gaila, kad atranka į “Euroviziją” Lietuvoje yra “mokyklinės saviveiklos" lygmenyje. Tas festivalis nėra labai meninis. Labiau politinis. Jo nereikėtų sureikšminti, bet ir nuvertinti galimybės tinkamai pristatyti savo šalį irgi nereikėtų”, - sakė A.Mamontovas interneto lankytojo paklaustas, kaip vertina į “Euroviziją” siunčiamo Lietuvos atlikėjo Sasha Son galimybes šiame tarptautiniame konkurse.

Dėl “Eurovizijos” rengimo jis pateikė pasiūlymų ir Lietuvos politikams. “Manau, kad čia turėtų būti priimtas sprendimas: jeigu gali valstybė tam skirti lėšų ,tai dalyvaujame, jei negali - tai geriau ne”, - sakė A.Mamontovas.

Apdovanojimo nuskandinimas - meninis aktas

Vilniausdiena.lt forume viešėjęs dainininkas šiandien kalbėjo ir apie priežastis, paskatinusias jį drastiškam žingsniui - jam skirto vienos radijo stoties apdovanojimo nuskandinimą upėje.

“Radiocentras” visus metus grojo vienus atlikėjus, o metų pabaigoje nusprendė apdovanoti kitus, neva tai “rimtus". Mano manymu, tai nepagarba nei vieniems, nei kitiems, o taip pat ir klausytojams”, - apie sprendimą, kai jam skirtą apdovanojimą sausio mėnesį nuskandino upėje, kalbėjo A.Mamontovas.

Atlikėjas išsakė savo požiūrį, kodėl, jo manymu, minėta radijo stotis nusprendė jį pamaloninti. “Jie (“Radiocentras” - red.past.) pasinaudojo mano vardu, kad pareklamuotų save mano gerbėjų sąskaita, negalėjau parsinešti netikro daikto i namus. Nors pykčio nelaikau ir tai buvo daugiau spontaniškas netgi meninis aktas ar performansas”, - sakė dainininkas.

Būti griežtu tėvu - ne visada išeina

Portalo lankytojus domino ir A.Mamontovo asmeninis gyvenimas. Paklaustas, ar yra griežtas tėvas, daininkas sakė kartais bandantis tokiu būti, tačiau tai esą „ne visada išeina“.

Kūrėjas tikino, kad jo vaikai klauso populiarią muziką, tačiau labiau simpatizuoja rokui. „Tuo pat metu mano sūnus yra tokios senos geros grupės “The Clash” gerbėjas, kas mane maloniai stebina ir džiugina. Dukra labiau klauso “Fall Out Boy”, “Green Day” ir “Pink”, - sakė A.Mamontovas.

Dainininkas tvirtino, kad “be svaigalų ir vegetariškai” gyvena jau penkiolika metų. “Rūkiau nereguliariai, bet prieš penkis metus pradėjęs sportuoti mečiau galutinai, nes po treniruotės organizmas natūraliai reikalauja deguonies, o ne nikotino. man tai geriausiai suveikė”, - atviravo A.Mamontovas.


Šiame straipsnyje: mamontovasGatvės muzikos diena

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių