Quantcast

Aludės lankytojai išbandys profesionalių sportininkų jėgas

Prieš mėnesį sostinės centre duris atvėręs naujas alaus baras „Čili pub“ šiandien džiaugiasi ne tik lankytojų gausa, bet ir nuolatiniais svečiais. Idėja sukurti vietą, skirtą visiems besidomintiems sportu, mėgstantiems alų bei nepraleidžiantiems net ir pačių egzotiškiausių sporto varžybų transliacijų, pasiteisino su kaupu.

„Prieš kelis mėnesius tik pradėję svarstyti idėją apie „Čili pub“ steigimą su kolegomis save vadinome avantiūristais, nes visi aplinkiniai siūlė pasižvalgyti, kas darosi Vilniaus senamiestyje – kiek ten užeigų, kavinių, restoranų bei savas tradicijas turinčių alaus barų. Nepaisant to, rizikavome, ir „Čili pub“ per ypač trumpą laiką atrado nišą“, - sakė bendrovės „Čili Holdings“ reklamos ir komunikacijos vadovė Danutė Lašaitė.

Šio alaus baro išskirtinumą atspindi kiekvieną savaitės dieną čia organizuojamos skirtingos atrakcijos lankytojams ir siūlomos ypatingos nuolaidos. Pirmadienio vakaras – studentų laikas, antradienis – draugų diena, trečiadieniais bare varžosi smiginio gerbėjai, o ketvirtadieniais renkasi mėgstantieji stalo futbolą.

Tiek smiginis, tiek stalo futbolas „Čili pub“ turi savo ambasadorius – Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovus bei Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus.

„Geriausius mėnesio rezultatus šiose rungtyse pasiekę mūsų svečiai turi galimybę jėgas išbandyti su ryškiausiomis Lietuvos sporto žvaigždėmis. Šiandien vakare dvi stalo futbolo komandos susirungs su „Žalgirio“ futbolininkais. Kad ir kaip baigsis rungtynės, žalgiriečiai žada savo priešininkus apdovanoti originaliais klubo šalikais. Penkiakovininko Andrejaus Zadneprovskio laukia pulkas taikliarankių smiginio žaidėjų. Didžiausios intrigos laukiame Andrejaus dvikovoje su Romu Ogilba, kuris 501 taško ribą pasiekia jau 10 rate“, - pasakojo D. Lašaitė.

Stalo futbolo ir smiginio kovos užvirs šiandien 21 val. Vokiečių gatvėje įsikūrusiame alaus bare „Čili pub“.

Pasak „Čili“ atstovų, gerų emocijų lankytojams suteikia ir „Čili pub“ penktadienio atrakcija, kurioje galima pasiryžti pelningam sandoriui – iškeisti savo kaklaraištį į du bokalus alaus už vieno kainą, mat penktadienis – diena be „šlipso“ – „No ties!“. Į nuolaidą iškeistas kaklaraištis čia pat kalamas virš baro, renkama „Čili pub“ kolekcija.

Nuo šio penktadienio aludėje keičiasi ir mėnesio alus – populiarusis „Grimbergen“ vietą užleidžia „Erdinger Weissbier“.


Šiame straipsnyje: Čili pica

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių