Aktyviausiai „Gerumo snaiges“ dovanoja vilniečiai ir klaipėdiečiai

Gruodžio mėnesį visos Lietuvos žmonės buvo kviečiami prisijunti prie šventinės paramos akcijos „Padovanok gerumo snaigę 2010“.

Akcijos organizatoriai - žiniasklaidos holdingas „Baltic Media Alliance“ (BMA) ir organizacija Caritas -  kvietė vaikus ir jų tėvelius iškirpti popierinę snaigę ir paruošti dovanėlę meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms. Besibaigiant akcijai, gruodžio 30 d. suneštų dovanėlių skaičius artėja prie pusės tūkstančio.

Dovanėles ir popierines snaiges buvo prašoma atnešti į vieną iš prekybos tinklo „Čia“ parduotuvių visoje Lietuvoje. Suneštos dovanėles bus perduotos organizacijai Caritas, o ši jas išdalins šeimoms ir vaikams, kuriais rūpinasi. Pati kūrybiškiausia šeima už popierinę „Gerumo snaigę“ bus apdovanota poilsine kelione į pasirinktą šalį.

„Žmonės, kurie atneša dovanėles, ateina puikiai nusiteikę, džiaugdamiesi, jog gali padėti likimo nuskriaustiems vaikams“, – sakė prekybos tinklo „Čia“ projekto  vadovas Vytautas Oleškevičius. „Daugiausiai dovanojami minkšti žaislai, pasakų knygelės, drabužėliai, žaisliniai automobiliukai ir lėlės. Ne visi atneša snaiges, daugeliui svarbiausia ne laimėti prizus, o padėti vilties ir dėmesio stokojantiems vaikams“.

Paramos akcijoje aktyviausiai dalyvauja Vilniaus ir Klaipėdos gyventojai: Vilniuje į akcijos vietas jau atnešta apie 180, o Klaipėdoje apie 160 dovanėlių. Iš viso šventiniame dovanų fonde jau sukaupta 450 dovanėlių, o snagių konkurse – virš 300 dalyvių.

„Aktyviausiai dovanėles ir snaiges žmonės atneša prieš šventes, todėl, nors akcija jau baigiasi, tikime, jog iki Naujųjų dovanų skaičius perkops pusės tūkstančio ribą“, sakė sakė Gražvydas Morkus, „Baltic Media Alliance Lietuva“ marketingo vadovas. „Gerumo snaiges“ dovanoti kviečiame jau antrus metus iš eilės ir šiemet panašu, kad dalyvių skaičius kone triskart viršys pernykštį. Džiaugiamės, jog iniciatyva dalintis duoda tokių puikių vaisių.“

Pirmosiomis 2011-ųjų dienomis visos dovanėlės kartu su snaigėmis keliaus į Vilnių ir bus perduotos organizacijai „Vilniaus arkivyskupijos Caritas“. Dovanėles Caritas išdalins šeimoms ir vaikams, kuriais rūpinasi, o vaikai atsidėkodami išrinks jiems labiausiai patikusią snaigę. Šią snaigę sukūrusiai šeimai „Tez tour“ padovanos kelionę į pasirinktą šalį.


Šiame straipsnyje: gerumo snaigės

NAUJAUSI KOMENTARAI

hmmm......

hmmm...... portretas
Dovanėlės-sutinku.Bet snaigės popierinės??? Tai šiukšlės ir pelnas popieriaus parduotuvėms

zyklon

zyklon portretas
nesupratau- kodel renkama Lietuvoje, o paskui bus atiduota Vilniui?
VISI KOMENTARAI 2

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių