Aktorius R. Adomaitis gavo tūkstantinę baudą ir neteko teisės vairuoti

Vilniaus miesto apylinkės teismas ketvirtadienį iš žinomo aktoriaus Regimanto Adomaičio trejiems metams atėmė teisę vairuoti už tai, kad jis, vairuodamas automobilį, sukėlė eismo įvykį ir pasišalino.

Teismas 76 metų aktoriui taip pat skyrė 3 tūkst. litų baudą. Nutarimas dėl nuobaudų dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Bylos duomenimis, R.Adomaitis kovo 29 dieną, įvažiuodamas į degalinę Trimitų gatvėje, Vilniuje pravažiuodamas kliudė stovintį automobilį „Volkswagen Passat“ ir jį apgadino.

Teisme aktorius kaltės nepripažino ir teigė, kad nepajuto, kaip kliudė kitą mašiną, ir nuvažiavo piltis degalų. Prie jo priėjęs kliudytos mašinos savininkas ėmė šaukti, kad jis apdaužė jo automobilį.

R.Adomaičiui vyro riksmai jam nepatiko, todėl nuvažiavo.

„Volkswagen Passat“ vairuotojas teigė, kad įvykio metu buvo nuėjęs į parduotuvę nusipirkti tepalo, automobilyje liko žmona. Grįžus į mašiną žmona pasakė, kad į jų automobilio galą du kartus atsitrenkė automobilis „Volvo“ ir parodė, kur jis yra.

Vyras teigė, kad priėjo prie R.Adomaičio ir pasakė, kad jis apgadino jo automobilį. R.Adomaitis tai neigė, automobilio apžiūrėti nėjo ir sėdo važiuoti. Vyras pasakė, kad kviečia policiją.

Aktorius esą į tai nesureagavo ir nuvažiavo. Tada apgadintos mašinos vairuotojas užsirašė automobilio numerį ir iškvietė policiją.

Teismas ketvirtadienį paskelbtame nutarime administracinėje byloje paskelbė, kad abu vyrai turėjo įvertinti situaciją - susitarti dėl kaltės ir užpildyti eismo įvykio deklaraciją, arba kviesti policiją.

R.Adomaitis vairuoja nuo 1971 metų, už Kelių eismo taisyklių pažeidimus galiojančių nuobaudų neturi.

Aktorius žiniasklaidai yra sakęs, kad automobilis jam yra reikalingas kasdien ir jeigu netektų teisės vairuotų, skaudžiai nukentėtų.

Žinomas teatro ir kino aktorius R.Adomaitis pernai už nuopelnus kultūrai Valstybės dienos proga prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoru didžiuoju kryžiumi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Daiva

Daiva portretas
Gėda dėl tokių teismo sprendimų,kai padarę rimtą avariją pabėga girti seimo nariai ar šiaip įtakingi asmenys,tai nuobaudos mikroskopinės,o čia ,net nėra žodžių,spardyk gulintį,nes jis tau nebe įkąs...

valentinas

valentinas portretas
Mėšlo krūva o ne teismas...

maja

maja portretas
Man tai būna gėda kai žmonės kuriuos tu žinai ne vienus metus kuriais tu didžiuojiesi kažkuriu momentu tampa lyg vaikai Ne nieko nebuvo nieko nepajuto nepamatė Na nebūna taip O jei jau nieko nejauti nematai nesupranti tai ir nevairuok Būkime sažiningi ir neatrodysime kvailai Visiems visko būna
VISI KOMENTARAI 5

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių