Quantcast

„Air Lituanica“ rugpjūtį neskraido į Briuselį

  • Teksto dydis:

Vilniaus savivaldybės ir privačių investuotojų valdoma bendrovė "Air Lituanica" rugpjūčio mėnesį atsisakė skrydžių į Briuselį. Bendrovės atstovai teigia, jog tokį sprendimą lėmė politikų ir verslininkų atostogų metas, pirmadienį rašo dienraštis "Lietuvos žinios".

"Air Lituanica" skrydžius į Briuselį pradėjo birželio 30-ąją, Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai pradžios išvakarėse, tačiau liepos 28 dieną reguliarus maršrutas Vilnius-Briuselis buvo sustabdytas ir skrydžius atnaujinti žadama tik rugpjūčio 25 dieną. Jokio oficialaus pranešimo apie ketinimus rugpjūtį nutraukti anksčiau prioritetiniu vadintą maršrutą į Briuselį bendrovė potencialiems klientams neplatino.

"Šis laikotarpis - atostogų periodas visoms valdžios institucijoms bei verslui. Šiuo periodu visos aviakompanijos mažina savo skrydžius į Briuselį. Remdamiesi ta patirtimi, mes irgi nusprendėme nevykdyti tų skrydžių. Planuodami savo skrydžius jau iš anksto žinojome, kad taip bus", - "Lietuvos žinioms" sakė "Air Lituanica" komunikacijos vadovė Sandra Meškauskaitė.

Tarptautinio Vilniaus oro uosto, iš kurio skrydžius vykdo "Air Lituanica", komunikacijos koordinatorės Gretos Babarskaitės teigimu, oro uostas iš anksto gavo pranešimą apie bendrovės planus rugpjūtį nevykdyti skrydžių į Briuselį.

"Iš Vilniaus į Briuselį iš mūsų oro uosto reguliariai taip pat skraidina kompanijos "Brussels Airlines" ir "Ryanair". Jokių pakeitimų šių oro linijų tvarkaraštyje kalbant apie Briuselio kryptį rugpjūčio mėnesį nėra", - dienraščiui sakė G.Babarskaitė.

83 proc. "Air Lituanica" akcijų priklauso Vilniaus miesto savivaldybės įmonei "Start Vilnius", likusi dalis - "Air Lituanica Club", kuri vienija privačius investuotojus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių