Quantcast

„Air Lituanica“ Amsterdamo reisą keičia nauja kryptimi – į Paryžių

  • Teksto dydis:

Prie bendrovės „Air Lituanica“ vykdomų tiesioginių reguliarių maršrutų į Prahą, Miuncheną, Berlyną ir Briuselį nuo kitų metų vasario 14 d. prisidės skrydžiai iš Vilniaus į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą. Per pirmus metus bendrovė tikisi į Prancūzijos sostinę pervežti virš 25 tūkst. keleivių. Prekyba bilietais pradėta penktadienį.

„Šarlio de Golio oro uostas yra vienas svarbiausių pasaulyje, antrasis oro uostas pagal dydį Europoje, 2012 m. aptarnavęs daugiau kaip 61,5 mln. keleivių. Iš Vilniaus niekas nevykdo skrydžių į šį oro uostą, tad mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti keleiviams susisiekimą su tokiu svarbiu aviacijos centru,“ – sako „Air Lituanica“ direktorius Erikas Zubrus. 

Ketvirtadienį, nutrūkus „Air Lituanica” ir Estijos oro linijų bendrovės „Estonian Air“ komercinio bendradarbiavimo susitarimui, ir skrydžių į Amsterdamą vykdymą perėmus estams, „Air Lituanica“ pakoregavo savo planus ir paankstino skrydžių pradžią į Paryžių. E. Zubraus teigimu, kompanija yra pajėgi veikti pagal savo veiklos planą ir toliau plėsti skrydžių geografiją.

Nuo vasario 14 d. iki balandžio 27 d. pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais į Prancūzijos sostinę skrydžiai bus vykdomi su 20 min. sustojimu Prahoje (keleiviams išlipti nereikės), o sekmadieniais – tiesiogiai. Nuo balandžio 28 d. visomis dienomis skrydžiai bus vykdomi tiesiogiai, sustojimo Prahoje nebebus. Tiesioginio skrydžio kelionė į vieną pusę truks 2 val. 45 min., su sustojimu Prahoje - 4 val. Lėktuvas iš Vilniaus kils ryte, todėl keleiviai Paryžių galės pasiekti dar tik prasidedant darbo dienai.

Šiuo metu „Air Lituanica” skrenda iš Vilniaus i Prahą, Miuncheną, Berlyną ir Briuselį 86 vietų „Embraer 175“ orlaiviu. Šventiniu laikotarpiu „Air Lituanica“ vykdys skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Londoną bei Dubliną bendradarbiaudama su oro linijų bendrove „Small Planet Airlines“. 2014 m. pavasarį „Air Lituanica“ ruošiasi plėsti orlaivių parką.

Oro vežėjas primena, kad bilietus į Paryžių, Berlyną, Briuselį, Miuncheną, Prahą, Londoną ir Dubliną galima įsigyti per „Air Lituanica“ bilietų platinimo kanalus.

Keleiviai, kurie bilietus Amsterdamo kryptimi pirko per „Air Lituanica“ pardavimo kanalus, imtinai iki gruodžio 12 d. galės skristi be jokių pakeitimų. Su vėliau skrendančiais  keleiviais susisieks „Air Lituanica“ klientų aptarnavimo centras ir pasiūlys galimas alternatyvas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių