400 nėščiųjų renginį šiemet ves besilaukianti Živilė Vaškytė-Lubienė

Jau devintus metus iš eilės gegužės vidury Vilniaus rotušė virsta su niekuo nepalyginama erdve, – čia vyksta šventinis renginys sostinės besilaukiančioms mamytėms, kuriame šiemet planuoja dalyvauti daugiau nei 400 besilaukiančių moterų.  Renginį kaip ir kasmet ves besilaukiančios vedėjos: pernai  tai buvo  trečio vaikelio besilaukianti laidų vedėja, folkloro atlikėja Loreta Sungailienė, ir aktorė, šokėja Ieva Norkūnienė,  koncertavo besilaukianti Nijolė Pareigytė, prieš keletą metų šventę vedė ir mama tapusi dainininkė Aistė Pilvelytė bei kitos garsios moterys. Šių metų šventės  vedėja žurnalistė, televizijos  laidų vedėja Živilė Vaškytė-Lubienė, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime.


„Labai džiugu, kad jau daugelį metų susitinkame Rotušėje, iškilmingoje aplinkoje. Dar niekam neteko girdėti apie panašų renginį, kuris skirtas dar pilveliuose mažylius nešiojančioms mamytėms. Idėja organizuoti tokį renginį kaip tik kilo, kai mūsų pagrandukė Emilija dar ramiai pilvelyje laukė savo atėjimo į šį pasaulį“, – sako  šios iniciatyvos autorė, renginio organizatorė Agnė Zuokienė.

Pasak A. Zuokienės,  atvykus  į šį renginį, sunku patikėti, kad Lietuvoje, o ypač Vilniuje blogėja demografinė padėtis, nes ši salė nebegali sutalpinti visų norinčių būsimų mamyčių. „Šiuo renginiu norime pagerbti, palaikyti besilaukiančias mamas, atkreipti visų dėmesį, kad Vilnius augantis miestas, kad mūsų mieste, kaip niekur kitur, trūksta darželių.  Ir  kad  mūsų valdžios sostinei paliekamas 40 proc.  gyventojų pajamų mokestis yra akivaizdžiai per mažas“, – teigia A. Zuokienė.

Į šventę trečiadienį, gegužės 22-iąją, į Rotušę susirinkusios mamos pamatys specialiai šiai progai jau kelintus metus suburto unikalaus „nėštukių“ choro pasirodymą – jam tradiciškai vadovauja kompozitorius Deivydas Zvonkus. Šiandien Vilniaus Mokytojų namuose įvyko paskutinė repeticija – 14 „nėštukių“ choras entuziastingai matavosi šventinius drabužius, repetavo kūrinius.  Pirmą kartą renginio istorijoje „nėštukėms“ choreografinius judesius pagal melodijas derina garsių Lietuvos šokėjų pora Ana Melnikova-Duknauskė  ir Justinas Duknauskas, kurie taip pat greitai taps tėveliais.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Ginekologas

Ginekologas portretas
Gėjų ,nacionalistų,rokerių,baikerių,nėščių moterų vieši renginiai.Seksualinės pakraipos,pomėgių,natūralios moters būklės demonstravimas yra dirbtiniai ir nenormalūs reiškiniai.Nesuvokiu,ką gali jausti būsima mama,rodydama ir demonstruodama tai,kas taip brangu,miela,šilta ir laukiama asmeniniame bei šeimos gyvenime.Didėjantis pilvas, tai tik išorė ir būklė.Svarbiausia-kas jame.Viešumas,svetimos akys,beje ne visada geros,yra visiškai nereikalingos būsimoms mamoms ir jų kūdikiams.Reikia gamtos,muzikos,gryno oro,mylimo žmogaus šalia,o ne infekcijos 400 žmonių tarpe.
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių