Quantcast

30-mečio scenoje proga A. Mamontovas pristatė atributikos kolekciją

Šiandien, gegužės 17 d., sukanka lygiai 16 metų, kai savo paskutinį koncertą sostinės Vingio parke surengė legendinė Lietuvos grupė „Foje“ .  Siekdamas paminėti šią datą, rudenį grandioziniuose koncertuose savo 30 metų scenoje jubiliejų minėsiantis Andrius Mamontovas pasikvietė žiniasklaidos atstovus ir jiems pristatė marškinėlių bei kitos atributikos kolekciją, kurią gerbėjai  jau dabar gali įsigyti specializuotoje interneto parduotuvėje.

„Prieš 16 metų baigėsi „Fojė“ era, todėl pamaniau, kad ši diena yra tinkama pristatyti kažką naujo.  Vasara tinkamiausias laikas nešioti marškinėlius, todėl nusprendėme, kad jais prekiauti reikia pradėti anksčiau, o ne per koncertus“, – demonstruodamas įvairaus dizaino, spalvų ir skirtinga simbolika puoštų marškinėlių kolekciją  kalbėjo dainininkas.  Vieni marškinėliai buvo atspausdinti tiesiog žurnalistų akivaizdoje, mat pristatymas vyko juos ir kitokią atributiką gaminančios kompanijos „Marškinėliai.lt“ ofise. Beje, šios kompanijos vadovas – senas A. Mamontovo bičiulis, dainininkas Tomas Augulis.

A. Mamontovas įsitikinęs, kad populiariausi tarp gerbėjų bus marškinėliai su „Foje“ simboliu – rate išdėliotomis „Foje“ raidėmis. Jis tikisi, kad sau patinkančius marškinėlių modelį suras kiekvienas gerbėjas.  O jei nepatiks nė vienas modelis, gerbėjai  marškinėlių kolekciją galės papildyti ir patys.  „Įdomiausio dizaino autoriams atsilyginsime renginio akreditacija, su kuria bus galima patekti ir į užkulisius“,  – žadėjo muzikantas.

Gerbėjai taip pat galės įsigyti medžiaginius krepšelius, puodelius ir kitokią atributiką su mylimo atlikėjo ir buvusios jo grupės simbolika.  Žurnalistams atlikėjas pademonstravo ir „stebuklingus“, spalvą nuo karščio keičiančius puodelius.  Kiek vėliau bus galima įsigyti ir išskirtinio dizaino  puodelius, kuriuos kuria buvęs „Fojė“  būgnininkas, menininkas Algis Kriščiūnas, o gamina garsi užsienio keramikos gaminių kompanija.  Tiesa, jų bus pagaminta labai nedaug, todėl jie bus gerokai brangesni.  Išskirtinių aksesuarų sąraše – ir prabangūs juvelyriniai gryno sidabro papuošalai, kurie taip pat bus prieinami nedideliam gerbėjų ratui.

Visus šiuos daiktus bus galima įsigyti ir per spalio mėnesį įvyksiančius koncertus, kuriuose svečių teisėmis pasirodys ir buvę grupės „Fojė“ nariai. Koncertai vyks:  spalio 5-ąją Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, spalio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, spalio 19 d. Šiaulių arenoje ir spalio 26-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rimas

Rimas portretas
Su klausa mamontovui negerai...Proteguojamas is visu pusiu, o talento nerasta. O tam, kam reikia, is nieko gali padaryti zvaigzde. Apgailetina!
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių