Quantcast

„Vilnius Music Week 2013” - svečiai iš Ukrainos

Rugsėjį Vilniaus vėl laukia skambi muzikinė šventė – šių metų „Vilnius Music Week 2013” švies ryškiausiais ne tik Lietuvos muzikinės scenos vardais, tačiau publikai pristatys ir žinomus užsienio atlikėjus. Vakarėlių organizatorių ir geriausių garso sistemų komandos vardą užsitarnavę SOUNDBOYS.LT į sostinės „Vasaros Terasą“ atveš ukrainiečius SUNSAY su vokalistu Andrey Zaporozhets iš kultinių „5’nizza”.

Vokalo meistru vadinamas A. Zaporozhets, geriau žinomas kaip SUN, jau ilgus metus klausytojus žavi perfekcionistišku atlikimu bei požiūriu į jį lydinčią gyvą muziką, tad SUNSAY muzikantai taipogi verti atskiro paminėjimo. Jų virtuoziškai atliekama skirtingų muzikinių stilių, tokių kaip fusion, funk, reggae, folk samplaika, kurią grupė vadina pasaulio muzika (World music) yra sulaukusi dėmesio iš žymių atlikėjų. Įsimintiniausia SUNSAY kolaboracija tapo itin pozityvus kūrinys “Wind song” su John Forte, žinomu iš legendinės grupės “Fugees” bei bendras įrašas “Home” su Alina Orlova.

Nuo 2007 m. gyvuojanti charizmatiškojo SUN vedina grupė į Vilnių atvyks su malonia staigmena – klausytojai turės išskirtinę galimybę išgirsti naujausią ukrainiečių albumą “Blagodari”. Eksperimentinių elektroninės ir gyvos muzikos garsų pripildyti kūriniai su reggae stiliaus prieskoniu rugsėjį SOUNBOYS.LT dėka leis “Vilnius Music Week 2013” lankytojams pažvelgti į ukrainiečių grupę kitu kampu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių