Quantcast

Vilniuje prasidėjo Europos U-20 paplūdimio tinklinio čempionatas

Ankstyvą ketvirtadienio rytą prie Baltojo tilto būriavosi sportininkai iš visos Europos. Čia prasidėjo Europos paplūdimio tinklinio čempionatas U-20. Delegacijos iš 32 valstybių iki pat sekmadienio varžysis tarpusavyje dėl geriausiųjų titulo.

Apsiniaukęs oras susirinkusiems sportininkams nuotaikos nesugadino. Nors turnyro pasižiūrėti vilniečių daug nesusirinko, tinklinio aikštelėje besivaržantiems jaunuoliams palaikymo tikrai netrūko. Eilės kortuose išbandyti jėgas laukiantys tinklininkai garsiai palaikė savo šalies atstovus.

Pečius jau spėjo suremti čekės su vokietėmis bei serbės su slovakėmis. Vaikinų kategorijoje tarpusavyje varžėsi britų ir italų atstovai.

Kad čempionatas vyktų sklandžiai, jame visas keturias dienas plušės net apie 100 savanorių. Jaunieji entuziastai turnyrui dar neprasidėjus pasitiko į Vilnių atvykusias komandas. Varžybų metu savanoriai padavinėja sportininkams kamuolius, atlieka įvairius techninius darbus, pildo varžybų rezultatų protokolus.

Čempionato išvakarėse, visų delegacijų atstovai rinkosi „Radisson Blu“ viešbutyje, kur buvo traukiami burtai, siekiant suskirstyti komandas į pogrupius ir sudaryti varžybų tvarkaraštį. Burtų traukimo metu išaiškėjo ir lietuvių ekipų varžovai.

Europos U-18 ir Pasaulio U-19 čempionės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė varžysis su latvėmis, rusėmis ir prancūzėmis.

Tinklininkės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė sieks pelnyti pergales prieš italių, suomių ir lenkių komandas.

Vaikinų grupėje Lietuvai atstovaus Pasaulio U-19 čempionato ketvirtosios vietos laimėtojai Lukas Každailis su Arnu Rumševičiumi. Jie rungsis su su Švedijos, Prancūzijos ir Lenkijos antrąja komanda.

Jauniausieji čempionato dalyviai Matas Navickas ir Edvinas Vaškelis rungtyniaus sportininkais iš Austrijos, Izraelio ir Baltarusijos.

Europos paplūdimio tinklinio čempionatas sostinėje organizuojamas ne pirmą kartą. Prieš dvejus metus toje pačioje vietoje vyko U-18 varžybos, kurių metu lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, finale įveikusios bendraamžes iš Švedijos N. Betschart ir N. Eiholzer, tapo Europos čempionėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių