Quantcast

Vilniuje pirmą kartą didžiulį šou surengs valsų karalius André Rieu

  • Teksto dydis:

 Į 2014 metų turnė valsų karaliumi tituluojamas olandų smuikininkas ir dirigentas André Rieu pirmą kartą įtraukė ir Lietuvą. Klasikos žvaigždė drauge su savo prestižiniu Johano Štrauso orkestru Lietuvos publikai koncertuos ir nepamirštamą šou dovanos birželio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Valsas yra labai svarbi mano gyvenimo dalis. Man jis suteikia galimybę visam pasauliui skleisti savo požiūrį, teigiamas emocijas ir dovanoti humorą, – sako André Rieu. – Neįtikėtina, ką valsas gali padaryti su auditorija. Jei Jūs sėdite tarp žiūrovų ir atsiduodate mano muzikai, galiu garantuoti, jog valsas Jus užvaldys. Jūs netgi galite pašokti iš vietos, sugriebti savo partnerį už rankos ir valso ritmu suktis salėje. Tai aš patiriu kiekvieno savo koncerto metu.“
A. Rieu džiaugiasi galimybe susipažinti su nauja publika ir jai parodyti savo ir savo suburto orkestro gebėjimus bei talentą. Muzikantas žada maloniai nustebinti kiekvieną koncerto žiūrovą. A. Rieu naujausioje, ilgesnėje nei 2,5 val., programoje – gražiausi Johano Štrauso valsai, tarp jų, žinoma, yra ir „Žydrasis Dunojus“, populiariausios melodijos iš operų ir operečių, miuziklų bei kultinės grupės „Abba“ dainos.

Artistas į Lietuvą atvyks su savo 50 muzikantų orkestru. Kartu atsiveš ir savo garso, šviesos techniką, dekoracijas bei 1667 metų gamybos „Stradivarius“ smuiką, kuriuo griežia. André Rieu šiuo metu yra vienas sėkmingiausių gastroles rengiančių artistų visame pasaulyje. Kasmet jį išgirsta apie milijonas žiūrovų.

Per savo karjerą A. Rieu jau pardavė daugiau kaip 32 mln. įrašų. Jo įrašai virš 330 kartų buvo pripažinti platininiais ir virš 100 kartų auksiniais. Muzikantas drauge su orkestru yra pelnęs ne vieną svarbų apdovanojimą, du kartus triumfavo Pasaulio muzikos apdovanojimuose. Balandžio mėnesį artistas koncertavo ir Nyderlandų princo Vilemo Aleksandro ir Maksimos karūnavimo proga. Tuomet jo paklausyti Amsterdame susirinko 60 tūkst. žiūrovų.
André Rieu Johano Štrauso orkestrą įkūrė 1987 m. Nuo to laiko jo melodramiški pasirodymai ir roko žvaigždės elgesys yra siejami su valso muzikos atgimimu.

Bilietus į André Rieu ir Johano Štrauso orkestro koncertą „Siemens“ arenoje platina „Tiketa“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jamina

Jamina portretas
superiniai JO koncertai ,l.brangūs...bet
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių