Quantcast

Vilniuje - teniso turnyras Lietuvos „Merų taurė Vilnius 2013“ (programa)

  • Teksto dydis:

Rugpjūčio 30–rugsėjo 1 dienomis Vilniuje SEB arenoje (Ąžuolyno g. 7) vyks jau tradiciniu tapęs ir kasmet vis daugiau teniso šakos mylėtojų sukviečiantis reitinginis teniso turnyras Lietuvos „Merų taurė“. Turnyras šiemet organizuojamas jubiliejinį - penktąjį kartą.

2012 m. šiam turnyrui LTS (Lietuvos teniso sąjunga) suteikė reitinginio turnyro statusą, taip renginiui suteikdama daugiau prestižiškumo ir patrauklumo: dalyviai suvažiavo iš visų Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų, Tauragės, Plungės, Telšių, Utenos, Panevėžio ir kt. miestų.  Įdomu tai, kad net tris prizines vietas išsivežė Dzūkijos atstovai.

„Kadangi turnyro data sutampa su gražia vaikų švente – Rugsėjo 1-ąja, šiais metais turnyro reitinginė dalis papildyta pramogine, kurioje į šeimos dvejetų varžybas teniso aikštyne savo jėgas išbandyti kviečiami tėvai su savo atžalomis. Ši turnyro dalis, be abejonės, paįvairins varžybas ir leis pasigrožėti ne tik profesionalų, bet ir perspektyvaus jaunimo kovomis“, – sako Joana Petkūnienė, VšĮ „ATW sprendimai” direktorė.

Sekmadienį turnyro nugalėtojai bus apdovanojami Vilniaus mero Artūro Zuoko įsteigtomis taurėmis, diplomais ir organizatorių bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Programa:

Rugpjūčio 30 d.

17 val. – dalyvių registracija, varžybų pradžia. Startuoja vyrų vienetų varžybos.

21 val. – pirmos dienos varžybų pabaiga.


Rugpjūčio 31 d.

10 val. – vyrų vienetų varžybos, moterų vienetų varžybos.

16 val. – pradedamos dvejetų varžybos.
   
19 val. – antros dienos varžybų pabaiga.

19.30 val. – šventinė vakaronė
 

Rugsėjo 1 d.     

10 val. – finalinės vyrų ir moterų vienetų, dvejetų varžybos.

16 val. – apdovanojimai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių