Vilniaus naktiniame klube „Studio 23“ – atlikėjų MAMIS ir MIR koncertas!

  • Teksto dydis:

Jau šį rugsėjo 15 d., penktadienį, Vilniaus naktiniame klube „Studio 23“  vyks atlikėjų MAMIS ir MIR koncertas!

Atlikėjas MIR savo kūryba džiugina klausytojus dar tik antrus metus, tačiau jau spėjo sulaukti sceninio pripažinimo. Būdamas vos šešiolikos metų vaikinas net negalvojo, kad aistra muzikai ateityje gali tapti jo kasdienybe. Atlikėjo kuriamas stilius Lietuvoje paplitęs mažiau, todėl paklausus, kuo jį sudomino išskirtinis drill muzikos stilius, atlikėjas turi užtikrintą atsakymą, kad šis stilius jam pasirodė kaip vienas sunkiausių repo muzikos šakų. Vieną dieną paklausęs kelių lietuvių kuriamų drill‘o dainų nusprendė, kad gali tai padaryti žymiai geriau. Daina „Pablo ir Marija“ „YouTube“ platformoje turi jau 1,8 mln. peržiūrų, o naujausias kūrinys „Pasimatysim“, įrašytas kartu su atlikėju OVI, jau trečią savaitę turi užtikrintą vietą TOP3 „YouTube“ trending music skiltyje. Reperiui tai nėra tik muzikos stilius/šaka, tai – jo gyvenimo dalis, kuri traukia klausytojus dėl savito ritmo.

Mamertas (sceninis vardas „Mamis“) muziką pradėjo kurti dar mokykloje. Pirmą savo kūrinį įrašęs anglų kalba atlikėjas pastebėjo, kad lietuvaičiams nesiseka adaptuotis prie besikeičiančių muzikos tendencijų, kurios atkeliauja iš Vakarų, todėl pabandė muziką įrašyti ir lietuvių kalba. Atlikėjas išsiskiria tuo, kad jis neturi idealo – o pats siekia tokiu tapti kitiems. Sėkmė pirmą kartą nusišypsojo išleidus dainą „Turbo“, kuri per tris mėnesius „YouTube“ platformoje surinko milijoną peržiūrų ir užsitikrino pirmąją vietą „Spotify“ TOP50 klausomiausių dainų Lietuvoje.

Lietuvos reperiai „YouTube“ ir „Spotify“ platformose renkantys tūkstantines peržiūras ir patenkantys į TOP klausomiausių dainų skiltį, savo klausytojams padovanos šventę – bendrą pasirodymą scenoje. Bilietus galite įsigyti čiaNAUJAUSI KOMENTARAI

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Kas čia per kliedesiai :-D
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių