Quantcast

Vilniaus 10 km bėgimo su Ž.Balčiūnaite dalyviams - greitesnė trasa

  • Teksto dydis:

Ketvirtadienį, spalio 19 dieną Vilniuje vyks tradicinis bėgimas "Bėk su Živile Balčiūnaite". Gražią istoriją turintis 7-asis tarptautinis bėgimas šiemet dalyvius pasitiks daug lengvesne ir greitesne trasa, kurios didžioji dalis nusidrieks pačiu žaliausiu Vilniaus rajonu - Žvėrynu.

"Džiaugiuosi, jog tradicija organizuoti šį 10 km bėgimą Vilniuje išlieka. Pastebiu, kad Lietuvoje bėgimas populiarėja, organizuojama vis daugiau sporto renginių, pritraukiančių ne tik šalies gyventojus, bet ir užsienio svečius. Smagu, kad atsiranda vis daugiau mėgėjų, kurie atranda bėgimo džiaugsmą ir savo jėgas išbando įvairiuose maratonuose ir bėgimuose, pajausdami šių renginių dvasią. Kviečiu prisijungti prie šio rudeninio bėgimo ir gražiai užbaigti vasaros bėgimo sezoną", - sakė viena garsiausių Lietuvos ilgų nuotolių bėgikių Živilė Balčiūnaitė.

"Vilniaus 10 km bėgimas - viena lygiausių ir greičiausių trasų Lietuvoje. Pasibaigus vasaros sezonui visi paprastai jau būna pakankamai gerai pasiruošę, jau yra bėgę ne viename maratono ar pusės maratono bėgime, tad tai puiki proga pasigerinti savo asmeninį rezultatą trumpesniame, tačiau pasaulyje taip pat labai populiariame 10 kilometrų nuotolyje", - teigė asociacijos "Sporto renginiai" direktorius Evaldas Martinka.

Trumpesnių nuotolių mėgėjai taip pat turės iš ko rinktis - jiems siūloma išbandyti save 5 arba 2 kilometrų distancijose, taip pat bus galima varžytis 5 kilometrų šiaurietiško ėjimo rungtyje. Kaip ir anksčiau, bėgimo dalyviai startuos ir finišuos Upės gatvėje, tačiau šiemet vieno rato ilgis bus 5 km, todėl bėgimo trasa tapo gerokai lengvesnė ir greitesnė.

Pasak organizatorių, tai ne vienintelė maloni tarptautinio "Vilniaus 10 km su Živile Balčiūnaite" bėgimo naujiena. Apie ypatingą veiklą užuominų galima užsimena ir bėgimo šūkis "Nuspalvinkim miestą kartu".

"Neabejoju, jog 10 km Vilniaus bėgimo dalyviai įkvėps miestui gyvybingumo, suteiks spalvų. Norime ir toliau kurti šio tarptautinio bėgimo istoriją, o prie jos prisidėti galės būtent tie žmonės, kurių dėka galime ir toliau organizuoti tokius renginius. Finišavusius bėgikus pakviesime palikti savo pėdos antspaudą drobėje ir taip įsiamžinti Vilniaus 10 km bėgimo istorijoje," - pasakojo E. Martinka.

Pasak jo, vėliau spalvinga drobė bus eksponuojama lengvosios atletikos manieže (Žemaitės g. 6, Vilnius), tad ją pamatyti galės visi norintys.

Tarptautinis Vilniaus 10 km bėgimas pritraukia ne tik Lietuvos bėgimo profesionalus ir mėgėjus, jame dalyvavo Kenijos, Estijos, Ukrainos ir Baltarusijos bėgikai.

Į visus "Vilniaus 10 km bėgimo su Živile Balčiūnaite" nuotolius reikalinga išankstinė registracija. Iki spalio 18 d. registruotis galima interneto svetainėje www.10km.lt, o spalio 18 d. nuo 18 val. iki 20 val. registracija vyks Smolensko g. 19, Vilniuje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių