Šv. Kotrynos bažnyčioje - gražiausios E. Sašenko ir L. Mikalausko melodijos

  • Teksto dydis:

Spalio 3 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčią užpildys gražiausios miuziklų arijos ir duetai, kuriuos atliks išskirtinio balso atlikėjai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas.

Kartu su puikiai pažįstama, aksominio balso savininke Evelina Sašenko ir Auksiniu Lietuvos balsu tituluojamu charizmatiškuoju bosu Liudu Mikalausku koncerte pasirodys profesionalus ir talentingas džiazo pianistas Paulius Zdanavičius. Muzikinę programą „Viskas, ko Tavęs prašau...“ pristatysiantys solistai atstovauja skirtingiems muzikos žanrams, tačiau žiūrovams žada, kad jų bendras pasirodymas bus nuoširdus ir nepaliks abejingų.

„Visada smagu scenoje būti ne tik su tikrais muzikos profesionalais, bet ir su nuoširdžiais draugais. Tokiais visada galiu pavadinti Eveliną ir Paulių. Akomponuojant Pauliui, pajuntu, jog nieko papildomai nereikia daryti, muzika iš mūsų abiejų tiesiog liejasi savaime. Jis puikiai jaučia dainininką ir grodamas kuria bendrą kūrinio paveikslą, kuris įtaigai paveikia publiką. Evelina – viena talentingiausių džiazo atlikėjų Lietuvoje, tai jautrus ir puikiai muziką jaučiantis žmogus, su kuriuo galima sukurti kažką nepaprasto,“ – kalbėjo Liudas Mikalauskas.

XIX a. pab. atsiradęs miuziklo žanras sulaukė didelio pasisekimo ir greitai išplito visame pasaulyje. Šiandien laikomas vienu populiariausiu ir mėgstamiausiu muzikos žanrų, miuziklas grįžta ir į kino ekranus. Pasak L. Mikalausko, miuziklas yra tas žanras, kuriame daugiau dėmesio galima skirti muzikavimui.

„Visada malonu gavus naują tekstą, jį interpretuoti gražios muzikos pagalba – taip aš jaučiu miuziklą. Evelina šį žanrą atlieka puikiai, tad džiaugiuosi, jog turėsime galimybę kartu pažaisti tomis įstabiomis melodijomis ir tekstais. Miuziklų vakaras – didelė šventė mano širdžiai,“ – sakė atlikėjas.

Koncerte „Viskas, ko Tavęs prašau...“ skambės J. Bock, M. Leigh, A. L. Weber ir kitų kompozitorių kūriniai.

Spalio 3 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje susitikite su talentingais solistais E. Sašenko ir L. Mikalausku bei praleiskite vakarą jaukiai klausydamiesi pačių gražiausių melodijų iš populiariausių pasaulio miuziklų.NAUJAUSI KOMENTARAI

plies street light

plies street light portretas
Why rappers always say "she got me looking for her in the daytime wit a flashlight" ? Do that mean she black as shit?? plies street light http://www.zoidstore.com/led_street_light
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių