Quantcast

Šokio festivalis „Ant stogo“ – jau šį šeštadienį

  • Teksto dydis:

Šeštadienį Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25) vyks vaikų ir jaunimo šokio festivalio „Ant stogo“ rudens sesija, kurioje laukia ne tik puikūs šalies jaunųjų šokėjų pasirodymai, bet ir šokio pedagogų diskusijos apie šokio, kaip metodo, pritaikymą vaiko asmenybei ugdyti.

„Tyrimais įrodyta, kad choreografinė veikla (šokis) ugdo vaikų matematinius gebėjimus bei skatina loginį mąstymą, taip pat ugdo emocines bei socialines kompetencijas, tokias, kaip pasitikėjimas savimi, improvizacija bei kūrybiškumas. Šokio festivalyje „Ant stogo“ siekiame suteikti galimybę šokių kolektyvų vadovams pasidalinti savo darbo patirtimi, diskutuoti, kaip šokio pagalba ugdyti išsilavinusią, atsakingą ir kūrybišką asmenybę,“ – pasakoja Vilma Smaliukienė, viena iš šokio festivalio „Ant stogo“ organizatorių.

Pasak V. Smaliukienės, vaikams labai patinka pasirodyti scenoje. Čia jie puikiai išmoksta įveikti jaudulį, susitelkti, veikti komandoje ir varžytis su kitais kolektyvais. Scena puikiai motyvuoja tobulėti, jaustis atsakingu už save ir savo komandą dar gerokai iki renginiui prasidedant. Geri įvertinimai festivalio metu suteikia pasitikėjimo savimi ir tikėjimo, kad jei labai stengiesi – pasiekti gali labai daug. Festivalyje „Ant stogo“ kiekvienas turi galimybę pajausti pergalės džiaugsmą – diplomais ir medaliais apdovanojami visi dalyviai, o patys geriausieji dar įvertinami specialiomis žiuri nominacijomis, – pasakoja V. Smaliukienė.

Šį šeštadienį, šokio festivalio „Ant stogo“ rudens sesijoje, dalyvaus 4–14 m. amžiaus šokėjai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Šokio kompozicijų konkursai skirtingose amžiaus grupėse prasidės 12 val. Dalyvių pasirodymus vertins bei patarimus dalins jauni choreografai bei šokio mokytojai, savo šokio karjerą pradėję būtent nuo šio festivalio.

Festivalio organizatoriai – Vilma Smaliukienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro renginių ir projektų skyriaus vadovė ir Mantas Svirskys, TV projektų „Auksinis balsas“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ choreografas.


Šiame straipsnyje: Šokiaijaunimasvaikaiant stogo

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių