Quantcast

„Sodo kraitė“ vėl kviečia vilniečius

Spalio 4 ir 5 d. jau 23-ią kartą Vilniaus gatvėje ir Vilniaus mokytojų namų kiemelyje įsikurs rudens mugė "Sodo kraitė". Vilniečiai galės įsigyti rudens gėrybių, įvairių sodinukų ir sudalyvauti renginiuose.

Vilniaus mokytojų namų kiemelyje mugės metu taip pat veiks Vilniaus ikimokyklinių įstaigų vaikų ir mokytojų paroda "Skulptūros iš rudens gėrybių". Ją bus galima apžiūrėti iki pat spalio 10 d.

Visos šventės metu kiemelyje turėjo būti eksponuojama ir Silvijos Petniūnaitės rankdarbių paroda. Tačiau likus kelioms dienoms paaiškėjo, kad dėl techninių kliūčių lankytojai parodos negalės išvysti.

Džiugi žinia norintiems pasišildyti – penktadienį nuo 13 val. mokytojų namų kiemelyje "Sodo kraitė" bus vaišinama karšta šviežia sriuba tiesiai nuo laužo.

Na, o šeštadienį 12 val. kiemelis kvies vaikučius. Čia vyks "Mini Cooper" automobilių pleneras-piknikas, kurį organizuoja Vilniaus vaikų ir jaunimo dailės mokykla. Vaikai savo meninius sugebėjimus galės atskleisti piešdami ant automobilių. Šį renginį vainikuos pasivažinėjimas išmargintais automobiliais.

Tie, kurie į mugę apsipirkti vyksta kasmet, turėtų rasti ir jau pamėgtų produktų. Vilniaus mokytojų namų reginių vadybininkės Ramunės Butkutės teigimu, kai kurie pardavėjai dalyvauja nuo pat pirmosios mugės.

"Prekybininkai suvažiuoja iš Biržų, Panevėžio rajono, Grūto, daug kauniečių atvyksta. Tikrai didelė dalis atvykstančių prekybininkų, kurių šiais metais turėsime apie 60, atvažiuoja iš įvairių Lietuvos kampelių", – tikino R.Butkutė.

Eismo ribojimai

Organizuojant mugę-parodą "Sodo kraitė", bus ribojamas transporto eismas Vilniaus gatvės dalyje tarp Benediktinių ir Klaipėdos gatvių. Taip pat renginio vietoje bus draudžiamas automobilių stovėjimas.


Šiame straipsnyje: sodo kraitėVilniusmugėparoda

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių