Quantcast

Prancūzai dokumentinio filmo filmavimo metu gyrė Vilnių ir vilniečius

  • Teksto dydis:

Prancūzijos katalikų televizijos “KTO TV“ užsakymu Lietuvoje buvo filmuojamas dokumentinis filmas „Kryžių kalnas, žmonių širdis“, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Su filmavimo grupe atvykęs „KTO TV“ prodiuseris Olivier Besse  teigė esąs maloniai nustebintas vilniečių atvirumo ir geranoriškumo. Prancūzui gerą įspūdį paliko ir „Vilniaus kino biuro“ pagalba organizuojant filmavimą.

„Buvo labai malonu bendradarbiauti su „Vilniaus kino biuru“. Mus lydėjo, parodė gražiausias vietas filmavimui, padėjo rasti personažus. Vilnius, jo senamiestis – puiki erdvė kurti filmui, o vilniečiai yra puikūs žmonės – visuomet pasirengę padėti, patarti. Vilnius yra nuostabus“, - teigė Olievier Besse.

Iš 12 dienų, kurias filmavimo grupė praleido Lietuvoje, dvi dienas filmavimas vyko Vilniuje. Sostinėje buvo filmuojama Rezistencijos ir genocido aukų muziejuje, Aušros vartų koplyčioje. Būsimame filme taip pat galima bus pamatyti Vilniaus bažnyčių, senamiesčio vaizdų.

Filmo premjera planuojama „KTO TV“ eteryje šių metų lapkričio 9  – Berlyno sienos griūties metinių dieną .

Primename, kad 2011 metais įkurto Vilniaus kino biuro misija populiarinti Vilniaus miestą kaip draugišką filmo kūrėjams ir skatinti kino kūrimo sektoriaus plėtrą mieste.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių