Quantcast

Pirmą kartą Vilniuje – bėgimas gamtoje

Šeštadienį pirmą kartą Vilniuje organizuojamas bėgimas gamtoje "GoodLife cross country". Nuo pat ryto suaugusiųjų bei mažųjų miestiečių laukia ir kitos linksmybės: grupiniai sporto bei šokių užsiėmimai su profesionaliais instruktoriais.

10 val. ryto prie PC "Pupa", Pilaitėje, prasidėsiančiame renginyje dalyviai galės bėgti 5 km ar 10 km ruožus natūralia danga: trasa eis pro Salotės ežerą, upelius, įvairiais miško takeliais. Speciali 1 km trasa bus skirta ir mažiesiems renginio dalyviams – vaikams.

"Atidarome naują sporto klubą Vilniuje. Mes pagal savo koncepciją būsime kiek kitokie nei kiti – tai bus pirmas tikras sporto klubas, orientuotas į šeimas: su vaikų kambariu, grupiniais užsiėmimais. Ta proga mes ir organizuojame renginį, kurio pagrindinis akcentas – bėgimas", – pasakojo klubo įkūrėjas ir renginio organizatorius Mantas Balčiukynas.

Nepanorę bėgti miestiečiai galės rinktis kalanetikos, anticeliulitinių pratimų, stepo, kūno dizaino, Lotynų Amerikos šokių ir daug kitokių užsiėmimų su profesionaliais instruktoriais.

Anot organizatorių, gamtoje organizuojamas tokio tipo bėgimas vyks pirmą kartą Vilniaus mieste. Anksčiau tokie bėgimai vykdavo tik kituose šalies regionuose.

Renginyje taip pat veiks kraujo donorystės centras, kur bus galima ne tik tapti donorais, bet ir sužinoti daug naudingos informacijos apie pačią donorystę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių