Londono meno centre įvyks Lietuvos menui skirtas trijų dienų renginys

Balandžio 8-10 dienomis Londone kino teatre ir meno centre "Rich Mix" įvyks Lietuvos menui skirtas trijų dienų renginys, kurį sudarys filmų plakatų paroda, filmų peržiūros, poezijos skaitymas.

Kaip pranešė naujienų portalas gurdian.co.uk rašo, minėtame meno centre vyks paroda ir su ja susijusi programa, pavadinta "Declassified", per kurią lankytojai galės išvysti geriausius lietuviškus filmus ir pamatyti niekada nerodytas Jungtinėje Karalystėje filmų plakatus.

Oficialiame meno centro tinklalapyje rašoma, kad parodoje surinkti 69 originalūs lietuviškų filmų plakatai, apimantys keturis dešimtmečius, kurios surinko fotografė Marta Ovod. Bus eksponuojami ir sovietmečio, ir nepriklausomos Lietuvos plakatai.

Taip pat numatyta klasikinių ir eksperimentinių filmų programa, kurioje bus parodyti Arūno Žebriūno, Vytauto Žalakevičiaus, Almanto Grikevičiaus filmai, bus surengtas audiovizualinis grupės "Rut Rut" pasirodymas "Glueless".

Koncertą surengs atlikėja Alina Orlova, poeziją su Didžiosios Britanijos poetais skaitys Donatas Petrošius, Tomas S.Butkus, Gabrielė Labanauskaitė.

"Rich Mix" yra įsikūręs Londono rytinėje dalyje, Betnal Gryn rajone.


Šiame straipsnyje: Rich Mixmenas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių