„Lofte“ svečiuosis vokiškas kinas „Meilės didkepsniai“

  • Teksto dydis:

Menų fabrikas „Loftas“ ir Goethe’s institutas pristato filmų seriją „Goethe svečiuose“ ir paskutiniais mėnesio trečiadieniais visus kviečia mėgautis geru vokišku kinu.

Visi filmų seansai – nemokami, originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Projektas kviečia pasinerti į nišinių ir kino festivaliuose pripažintų filmų seriją, kur karaliaus popkultūros pamėgti žanrai ir akį džiugins kitoniškumo išsiilgusiems filmų aistruoliams. Urbanistinė „Lofto“ aplinka puikiai atspindės Berlyno sielą, kur kiekvienas ją aptiks nemokamuose kino seansuose.

Jau šį trečiadienį žiūrovai galės mėgautis antruoju filmu - “Love Steaks” su aktoriumi Franzu Rogowski pagrindiniame vaidmenyje.

Aktorius F. Rogowski per savo kino karjerą susikrovė nemažai apdovanojimų tarp kurių: 2013 m. Advancement Award New German Cinema apdovanojimas už filmą "Love Steaks".

Prabangaus viešbučio svečiai nuolat lepinami: virtuvėje jiems gaminami gardūs kepsniai, SPA centre galima pasimėgauti masažu. Klemensas šiame viešbutyje įsidarbina masažuotoju. Jis susipažįsta su Lara, kuri čia jau senokai dirba virėja. Nors jų charakteriai labai skirtingi – Lara yra kovingo būdo, o Klemensas veikiau drovus ir ramus žmogus, – jie greitai suartėja. Priešingybės, kaip žinia, traukia. Tarp šių dviejų žmonių užsimezga neįprasti santykiai.

Kino juosta laimėjo apdovanojimus „Slamdance“, „Max Ophuls“ ir „Saas-Fee“ filmų festivaliuose. Taip pat buvo nominuotas geriausio filmo kategorijai „Lolas“ - Vokietijos „Oskaruose“.

Režisieriaus Jakobo Lasso filmas tas puikia atgaiva kiekvienam šmaikštaus kino gurmanui. Filmas bus įkvėptas kasdienybės romantikos ir buities ironija.

“Love Steaks” – šį trečiadienį menų fabrike „LOFTAS“. Filmo pradžia: 20 val.

Kiti filmų seansai: Balandžio 24 d. – „Tamsioji pusė“ (Finsterworld, rež. Frauke Finsterwalder, 2013 m.); Gegužės 29 d. – „Oh Boy“ (Oh Boy, rež. Jan Ole Gerster, 2012 m.).


Šiame straipsnyje: Loftaskinaskino seansai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių