„Loftas Fest '21“ festivalį rodo Latvijos televizija – transliaciją veda E. Jennings

 • Teksto dydis:

Ketvirtadienį (rugsėjo 9 d.) prasidėjęs jubiliejinis muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest '21“ sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio. 10-ąjį kartą rengiamą keturių dienų nemokamų renginių festivalį nušviečia Latvijos televizija „TV4“.

Populiaraus televizijos šou „Šovs8os“ metu vyksta tiesioginės transliacijos iš festivalio, kurias veda garsi dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings.

„Ši idėja gimė vienoje iš laidų, kurioje kalbėjomės su E. Jennings – ji tapo mūsų laidos korespondente Lietuvoje. Tokiu būdu tapome Baltijos šalis jungiančiu šou, kurį kuriame kartu su Erica“, – sako vienas iš „Šovs8os“ vedėjų, prodiuseris Kristaps Pētersons. „Su kolega jau daugelį metų esame „Skamp“ gerbėjai, šią grupę latviai gerai pažįsta. Garsiai išsakiau savo svajonę, kad norėčiau kada nors vesti laidą iš Vilniaus, o Erica iškart pasiūlė festivalį „Loftas Fest“. Džiaugiamės, kad pagaliau pavyko tai įgyvendinti“.

Laidos ambasadore Lietuvoje tapo žinoma dainininkė, dainų autorė, TV laidų prodiuserė ir vedėja E. Jennings.

„Kristaps susisiekė su manimi iškart po to, kai sužinojo, kad aš vedu ir prodiusuoju pokalbių šou „Atrask savo balsą“ („GO3“)“, – sako E. Jennings. „Manau, kad visose Baltijos šalyse transliuojamos laidos ir šou yra puikus būdas pažinti savo kaimynus, stiprinti kultūrinius santykius bei ryšius. Džiaugiuosi, kad galėsiu padėti pažinti Lietuvoje vykstančių muzikos renginių skonį“.

„Mums labai svarbu žinoti apie tai, kas pas kaimynus vyksta populiariosios muzikos scenoje, nes latvių radijo stotys, deja, netransliuoja lietuviškos muzikos“, – teigia antrasis TV šou „Šovs8os“ vedėjas Edgars Eglīti.

Planuojama, kad nušviesdami festivalio „Loftas Fest '21“ programą, tarptautinės transliacijos vedėjai kalbins Andrių Mamontovą, grupę „ba.“, jau minėta grupę „Skamp“, „Daddy Was A Milkman“ lyderį Igną Pociūną ir kitus atlikėjus.

Rugsėjo 9–12 dienomis vyksiančio festivalio „Loftas Fest '21“ pirmoji tarptautinė transliacija vyko penktadienį, ją stebėjo per 60 tūkstančių „TV4“ šou „Šovs8os“ žiūrovų. Populiarios laidos vedėjų Kristaps Pētersons, Edgars Eglīti ir E. Jennings vestą tiesioginę transliaciją buvo galima stebėti ne tik per televiziją, bet ir socialianiame tinkle „Facebook“ bei „YouTube“ kanale. Šeštadienio (rugsėjo 10 d.) „Loftas Fest '21“ programą televizija „TV4“ transliuos šįvakar nuo 21 val., kartojimas vyks sekmadienį (rugsėjo 11 d.) nuo 17.30 val.

Televizijos šou „Šovs8os“ yra didžiausios Latvijos transliacijų platformos „Diena pēc“ dalis, kuri transliuoja aukštos kokybės turinį. Laidoje įvairiomis temomis kalbama su nuomonių formuotojais iš įvairių industrijų. Nuo 2021-ųjų metų šou išplėtė savo transliacijas į visas tris Baltijos šalis, tuo didelį dėmesį skirdamas svarbiausiems įvykiams ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje bei Estijoje. Prie laidos kūrybinės komandos prisijungė mūsų šalies atstovė E. Jennings ir estas Sven Lillepalu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Uzfisanti

Uzfisanti portretas
Nersianti menkysta...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių