Quantcast

Jaunimo „Kultūros raktas“ buria į Vasario 16-osios pusryčius

Klaipė'dos jaunimo kultūrinė organizacija „Kultūros raktas“ Lietuvos valstybės atkūrimo dieną buria savo šaliai neabejingus klaipėdiečius prie apskritojo stalo į jaunimo pusryčius.

Klaipėdos jaunimo „Kultūros namuose: menas ir kava“ (Tiltų g. 3) ketvirtadienį 10.30 val. rengiami jaunimo pusryčiai „Aš tikrai myliu Lietuvą: 10 priežasčių, dėl ko gyventi čia gera“.

„Kartu su apskrituoju stalu nusprendėme atgaivinti Vasario 16-osios pusryčius, juos pavadindami jaunimo pusryčiais ir sukviesdami dar platesnį aktyvių ir savo šaliai neabejingų klaipėdiečių būrį, – pasakojo „Kultūros rakto“ vadovas Matas Drukteinis. – Meniu – suneštinis. Drauge papusryčiausime ir pasišnekučiuosime. Kalbėsimės pozityviai. Kartu pasidalindami savo istorijomis, kurias, kas norės, paspalvins nuotraukomis, videomedžiaga ar kuo kitu. Sudarysime simbolinį sąrašą priežasčių, kodėl jaunam žmogui Lietuvoje gyventi gera. Nuoširdžiai kviečiame jaunatviškai ir be jokio pesimizmo pasidalyti mintimis apie savo šalį, nelikti abejingiems – ateiti, susiburti, nors bus ir laisvadienis. Laukiame ne tik įvairių organizacijų vadovų bei narių, bet ir visų, kam gyventi čia gera.“NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių