I.Degutienė: daugelis Lietuvos kūrėjų gyvena ne taip, kaip būtų verti

Lietuvos valstybė tebėra skolinga savo kūrėjams, o daugelis jų gyvena ne taip, kaip būtų verti, teigia Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Tai ji sako sveikindama penktadienį Vilniuje vyksiantį Lietuvos rašytojų sąjungos suvažiavimą ir jo dalyvius, praneša Seimo Ryšių su visuomene skyrius.

"Deja, Lietuvos rašytojai, kaip ir dauguma šalies menininkų, šiandien gyvena ne taip, kaip būtų verti, o kūrybinius ieškojimus neretai užgožia neatsakyti socialiniai klausimai", - savo sveikinime suvažiavimui tvirtina I.Degutienė.

Anot parlamento vadovės, valstybė kūrėjams yra skolinga ne tik už aktyvų vaidmenį atkuriant nepriklausomybę, bet ir už kantrų kasdieninį darbą.

"Prisiminus tautinį atgimimą ir aktyvų Lietuvos kūrėjų dalyvavimą jame, turiu pripažinti: Lietuvos valstybė tebėra skolinga savo kūrėjams, savo muzikams, dailininkams rašytojams. Ne tik ir ne tiek už aktyvią veiklą Sąjūdyje ir visuomeninėse organizacijose, kiek už drąsą imtis atsakomybės prieš daugiau nei dvidešimt metų ir už kantrybę dirbti savo darbą, kurti pamatines vertybes mūsų dabarčiai ir ateičiai šiandien", - sveikinime sako Seimo pirmininkė.

I.Degutienė teigia apgailestaujanti dėl tokios situacijos, tačiau kartu reiškia viltį, kad bendromis jėgomis padėtį galima keisti.

"Apgailestauju, kad taip yra, tačiau tikiu kartu su jumis - padėtį įmanoma keisti, įmanoma kartu ieškoti ir siekti optimalių gyvenimo ir darbo sąlygų. Esu visada atvira dialogui šia tema, visada laukiu Jūsų minčių, iniciatyvų ir pasiūlymų", - sako I.Degutienė, linkėdama rezultatyvaus darbo Lietuvos rašytojų sąjungos suvažiavimui.

Penktadienį Vilniuje vyks Lietuvos rašytojų sąjungos rinkiminis suvažiavimas.


Šiame straipsnyje: menas

NAUJAUSI KOMENTARAI

jk

jk portretas
Dauguma dirbančių ir pensininkų LR gyvena ne taip kaip yra verti.tai ir seimo vedėjos nuopelnas, juk ji vadovavo Mažeikų naftos prichvatizacijai ir gyvena žymiai geriau nei nusipelnė.Eilinis konservų populistinis pezaalas.

Užtat

Užtat portretas
dar labiau apmokestint tuos kol kas neišdvėsusius "laisvus menininkus" reikia!!!

sigis

sigis portretas
vai koki gera ir gailestinga ponia, kad net aš ašarą nubraukiau. Ma scipiendiją kap ir algą šelmūnams sumažino tik penkiais procientas, bet po to aš nesugebu pilnai užsimokėt už dujus ir tai teks nukelt į nešildymo sezono mėnesius
VISI KOMENTARAI 3
  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Orai
  • TV
    programa
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Facebook
  • Twitter
  • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių