Quantcast

Į Vilnių grįžta studentų chorų festivalis (programa)

  • Teksto dydis:

Lapkričio 16 d. Vilniuje vyks XV Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų festivalis, skirtas Tarptautinei studentų dienai paminėti. Festivalyje dalyvaus per 20 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų chorų (800 dainininkų) iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kt.

„Tai didžiausias jau tradicija tapęs šalies chorų festivalis, savo tikslais apimantis ne tik meninę ir koncertinę veiklą, bet ir akademinių chorų bei chorvedžių bendradarbiavimą, demonstruojantis, kad Lietuvos studentų chorai yra aukšto meninio lygio ir sugeba parengti stambius muzikinius kūrinius. Vienas tokių – šių metų festivalio baigiamajame koncerte skambėsiantis jaunojo kompozitoriaus Mykolo Natalevičiaus įspūdingas šešių dalių kūrinys „Omnia sol Temperat“ („Saulė šildo viską“), – sako Lietuvos edukologijos universiteto studentų choro „Ave Vita“ meno vadovas Kastytis Barisas.

Festivalis, kurį rengia Lietuvos liaudies kultūros centras, paremtas unikalia pastarojo dešimtmečio Lietuvos akademinių chorų judėjimo plėtros patirtimi, tradicijomis, atsiskleidžiančiomis Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventėje „Gaudeamus“ bei Lietuvos dainų šventėje.


PROGRAMA

Lapkričio 16 d.

12.00  – Vilniaus Dailės akademijos gotikinė salė (Maironio g. 6)
13.00  – Vytauto Kasiulio dailės muziejus (A. Goštauto g. 1)
13.00  –  Evangelikų reformatų bažnyčia (Pylimo g. 18)
13.00  –  Lietuvos edukologijos universiteto salė (Studentų g. 39)
13.00  –  Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija (Šilo g. 5 a)
19.00  –  Šv. Jonų bažnyčia (Jonų g. 12). Festivalio uždarymo koncertas.
               Skambės Mykolo Natalevičiaus „Omnia sol Temperat“ (6 dalys)NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių