Į Vilnių atvyko garsūs komiksų kūrėjai ir „Vikingų“ žvaigždė G. Hirst

 • Teksto dydis:

Sujudimas Vilniaus oro uoste tęsiasi ir penktadienį. Po pietų Lietuvą pasiekė lėktuvas iš Izraelio, kuriame – Yehuda ir Maya Devirai, bene garsiausia internetinių komiksų kūrėjų pora pasaulyje.

Kiek vėliau iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą atskrido serialo „Vikingai“ (angl. „Vikings“) žvaigždė Georgia Hirst. Anksčiau Lietuvą pasiekusi komiksistų pora suspėjo ne tik įsikurti stende, bet ir susitikti su jiems išpopuliarėti padėjusiu, 50 milijonų skaitytojų visame pasaulyje turinčiu lietuvių kilmės portalu „Bored Panda“.

Penktadienį atvykusios įžymybės prisijungė prie ketvirtadienį Lietuvą jau pasiekusių aktorių Davido Faustino, Steveno Oggo, internetinių komiksų „Cyanide & Happiness“ kūrėjo Robo DenBleykerio ir realistiškų žvaigždžių kaukių gamyba garsėjančio Landono Meierio („Hyperflesh“). Jų vizito tikslas – savaitgalį „Litexpo“ parodų rūmuose šurmuliuosiantis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics 2019“.

„Džiaugiamės, kad visi renginio svečiai sostinę pasiekė sklandžiai ir sėkmingai. Kai kurie iš jų jau spėjo ne tik susipažinti su Vilniaus senamiesčiu, bet ir aplankyti jo apylinkes. Nekantraujame kada įvyks aktorių ir kūrėjų susitikimas su Baltijos šalyse jų laukiančiais gerbėjais“, – sako renginio organizatorius Tomas Vievesis.

Oro uoste atvykusias žvaigždes pasitiko renginio atstovai, lydėsiantys ir asistuosiantys svečiams viso „Comic Con Baltics 2019“ savaitgalio metu. Šiandien atvykusius Yehuda ir Maya Devir bei aktorę G. Hirst pasitiko asmeniniai vairuotojai.

Padėkojo už populiarumą

Anot organizatoriaus, pirmieji šiandien atvykę svečiai nuveikti spėjo bene daugiausiai. Yehuda ir Maya Devirai ne tik įsikūrė savo stende, bet ir aplankė žmones, prieš dvejus metus atnešusius jiems populiarumą.

„Vos nusileidę Vilniuje, penkių didelių lagaminų lydima Devirų šeima patraukė tiesiai į „Litexpo“ parodų rūmus, kur norėjo apžiūrėti specialiai jiems įrengtą stendą bei paruošti gerbėjams į Lietuvą atvežtas autorines komiksų knygas“, –sako organizatorius.

Kiek vėliau, lydimi organizatorių, komiksus kuriantys Izraelio menininkai patraukė į Antakalnį – į čia įsikūrusį lietuviškos kilmės, daugiau nei 50 milijonų skaitytojų visame pasaulyje turinčio portalo „Bored Panda“ būstinę.

„Prieš daugiau nei dvejus metus „Bored Panda“ pastebėjo Devirų šeimos kuriamus komiksus ir pasidalino jais savo portale. Vos per keletą dienų kūrėjų „Instagram“ sekėjų skaičius išaugo keliolika kartų, o šiandien ji siekia jau 5 milijonus“, – sako T. Vievesis.

Susitikimo metu Yehuda ir Maya Devirai juos draugiškai priėmusiai „Bored Panda“ komandai negailėjo šiltų žodžių, sakydami, kad jų platforma keičia žmonių gyvenimus.

Atvyko visos kviestinės renginio žvaigždės

Pozityviai nusiteikusi, anot organizatoriaus, ir kiek vėlesniu skrydžiu iš Londono atvykusi žinoma britų aktorė G. Hirst. Ji – paskutiniuoju „Comic Con Baltics 2019“ organizatorių lauktuoju lėktuvu nusileidusi kviestinė renginio žvaigždė.

„Aktorės skrydis praėjo sklandžiai, lydima renginio atstovų G. Hirst iškeliavo ilsėtis prieš rytojaus renginį. Išvysti aktorę renginio lankytojai galės jau 12 valandą – atidarymo ceremonijos metu. Diskusijos su aktore vyks šeštadienį ir sekmadienį nuo 16 valandos“, -– sako T. Vievesis. Ji seriale „Vikingai“ įkūnija Torvi personažą.

Susipažinti su į sostinę atvykusiais garsiais aktoriais bei komiksų kūrėjais gerbėjai galės jau šį šeštadienį ir sekmadienį – rugsėjo 21-22 dienomis – „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.

Trečius metus iš eilės vyksiančiame renginyje lankytojų taip pat lauks naujausių lietuviškų filmų pristatymai, trumpametražių lietuviškų filmų peržiūros, vaizdo žaidimų ir jiems skirtos moderniausios įrangos išbandymas, komiksai ir pasaulyje garsūs komiksistai, cosplay pasirodymai, šeimų erdvė ir daug kitų, tiek suaugusiems, tiek mažiesiems skirtų pramogų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių