Quantcast

G. Lebedeva ir I. Burlinskaitė ginčą išspręs unikaliose varžybose

  • Teksto dydis:

Garsus Lietuvos aktorius  Leonardas Pobedonoscevas teisėjaus pirmosiose orientavimosi prekybos centre varžybose, kuriose dalyvaus dainininkės ir sportininkės Greta Lebedeva bei Indrė Burlinskaitė. Jos tarpusavyje susilažino, kuri iš jų geriau žino parduotuves, todėl ir nutarė dalyvauti prekybos ir pramogų centro „OZAS“ pirkinių maratono varžybose.

Šeštadienį, 12 valandą,  dainininkės ir sveiko gyvenimo puoselėtojos Gretai Lebedeva bei Indrė  Burlinskaitė dalyvaus orientavimosi  prekybos centre varžybose. Aktorius L. Pobedonoscevas pateiks parduotuvių sąrašą, kuriose  varžybų dalyvėms teks apsilankyti ir surinkti specialius antspaudus. Laimės greičiausiai užduotį įvykdžiusi dalyvė.

„Kiekviena moteris  mėgsta apsipirkti. Todėl gana dažnai tenka lankytis prekybos centruose.  Įdomu, kuri iš mūsų geriau žino parduotuves.  Tai išaiškės šeštadienį“, - sako dainininkė Indrė Burlinskaitė. Jai pritarė  kolegė Greta Lebedeva: „Apsipirkimas – tai tikras sportas. Tačiau mane pradžiugino, kad prekybos centre „OZAS“ veikia tikras sporto klubas „VS –Fitness“. Taigi galima suderinti du malonumus – aistrą pirkti ir sportuoti“.

„Pirkinių maratoną drąsiai galima vadinti sporto renginiu. Įsivaizduokite, kiek kilometrų per dieną įveikia pirkėjai, kiek energijos išeikvoja. Aišku, tai atperka puikios nuolaidos ir gera nuotaika. Galiu pasakyti, kad tokie didieji išpardavimai yra teigiamas reiškinys, kadangi skatina žmones daugiau vaikščioti. Dvi valandos prekybos centre – tarsi gera valanda treniruoklių salėje, o ir pirkinių maišai paprastai nemažai sveria“, – sako aktorius L. Pobedonoscevas.

Pirkinių maratonas prekybos ir pramogų centre „OZAS“ prasidėjo neįprastu bėgimu.  Garsus Dramblio Kaulo kranto bėgikas, sporto treneris, prieš  šešerius metus apsigyvenęs Lietuvoje,  Jeanas Claudas Edorhas tapo prekybos ir pramogų centro „OZAS”  pirkinių maratono vėliavnešiu ir įveikė specialią trasą, besidriekiančią nuo sostinės centro iki Ozo gatvės.  Kelyje Jeanas Claudas Edorhas užtruko 41 minutę. Laiką fiksavo Leonardas Pobedonoscevas.

„Pirkinių maratono simbolis –  bėgantis žmogus. Jis primena visiems, kad būtina sportuoti ir kuo daugiau bėgioti.  Todėl su malonumu priėmiau pasiūlymą paskelbti pirkinių maratono pradžią ir įveikti realią  trasą“, - sako Jeanas Claudas Edorhas.

„Pirkinių maratonas - tai ne eilinis išpardavimas ar tiesiog akcija, o tikra pirkėjų šventė, kurios metu vilniečių ir miesto svečių be pašėlusių nuolaidų parduotuvėse lauks daugybė netikėtumų. Kadangi mūsų prekybos centre veikia „VS Fitness” sporto klubas, šį kartą pirkinių maratono renginių metu daugiau dėmesio skiriama sportui ir sveikam gyvenimo būdui “, - sako prekybos ir pramogų centro „Ozas“ direktorė Inga Navickaitė. Lapkričio 8-10  dienomis „Ozo“  pirkinių maratone dalyvaus apie du šimtus parduotuvių, kurios pirkėjams pristatys net 5 tūkstančius pasaulinio garso prekių ženklų bei  daugybę prekių su nuolaidomis 20, 30, 40, 50, 60 ir net 70 procentų.  Pašėlusios nuolaidos galios drabužių, avalynės, buitinės technikos, juvelyrinių dirbinių, dovanų, aksesuarų, žaislų ir kitose pramoninių prekių parduotuvėse.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių