Quantcast

„Biplan“ žada vieną didžiausių koncertų grupės istorijoje

  • Teksto dydis:

Dar spalio pradžioje paskelbto „Biplan“ metų koncerto pasiruošimas artėja prie kulminacijos. Jau šį penktadienį, lapkričio 29 dieną, sostinės menų fabrike „Loftas“ populiarieji lietuviškos scenos rokeriai sugros vieną didžiausių koncertų per visą grupės istoriją.

Nors „Biplan“ vaikinai didžiąją dalį dėmesio skyrė muzikos programai, kurioje tarpusavyje derės ir šėlti kviečiantys hitai, ir lyriškos, melodingos dainos, grupės metų koncertas išsiskirs ir ypatinga scenografija bei vaizdo projekcijų šou, kuris nuo scenos persikels į publiką ir klausytojams leis pasijausti tarsi sapne.

Taip pat šiame koncerte „Biplan“ gerbėjams bus pristatytas kompaktine plokštele limituotu tiražu išleistas singlas „Amore“, kuriame ši daina skamba trimis kalbomis – lietuviškai, rusiškai ir ukrainietiškai, rašoma organizatorių pranešime.

„Su nekantrumu laukiame šio koncerto, kuriam daug ir seniai ruošiamės. Kadangi jau atėjo šaltukas, pasistengsime, kad publikai būtų šilta ir jauku“, – šypsojosi grupės vokalistas Maksas Melmanas.

Prie „Biplan“ šiame koncerte prisijungs charizmatiškieji šiauliečiai „Colours of Bubbles“.„Nedažnai tenka su šiais bičiuliais kartu užlipti ant scenos, todėl vertiname tokią progą ir stengsimės iš visų jėgų. Tuo pačiu klausytojus pradžiuginsime atskleisdami keletą naujų dainų iš savo būsimo albumo“, – intrigavo „Colours of Bubbles“ muzikantai.

2013-us metus „biplanai“ praleido itin aktyviai. Hitu „Amore“ šiuos metus pasitikę muzikantai, akimirksniu papirko klausytojus, užkariavo radijo stočių topus, o jo vaizdo klipas „sumušė“ jų pačių rekordus, pralenkdamas net grupės vizitine kortele tapusį kūrinį „Labas rytas“. Vienas Vilniaus restoranų, įkvėptas dainos „Amore“, net sukūrė gurmanišką desertą, kuriam suteikė šios dainos pavadinimą.

 Šiemet grupė muzikos gerbėjams taip pat padovanojo vasarišką hitą „O mes prie jūros“ bei ne mažiau nuotaikinga daina „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“, kuri jau pasiekė pirmąją vietą keturiuose Lietuvos muzikos topuose.

 

 Lapkričio viduryje „Biplan“ pristatė oktokopterio pagalba iš paukščio skrydžio nufilmuotus vaizdo klipus rusiškai bei ukrainietiškai dainos „Amore“ versijoms, o šią savaitę singlas „Amore“ pasirodė ir Rusijos muzikos parduotuvėje „iTunes“. NVS šalyse ši daina jau tapo didžiausiu „Biplan“ hitu per pastarąjį dešimtmetį, tad penktadienį „Lofte“ grupė visiems žada tikrai nepamirštamą metų vakarėlį.

 

 

 


Šiame straipsnyje: Biplankoncertasmuzika

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių