Quantcast

Atraskite Vilnių iš naujo (ekskursijų gidas)

Rugsėjo 27-oji – Pasaulinė turizmo diena. Ta proga VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras kviečia vilniečius, taip pat miesto svečius susipažinti su sostine bei jos istorija. Ekskursijos truks net tris dienas: nuo penktadienio iki sekmadienio.

Dar 1979 m. Tarptautinė turizmo organizacija rugsėjo 27-ąją paskelbė Pasauline turizmo diena. Ji švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius.

Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras kviečia vilniečius ir miesto svečius paminėti Pasaulinę turizmo dieną ekskursijose po Vilniaus senamiestį. "Tai puiki proga pasijusti turistu savo mieste, pamatyti kitokį Vilnių ir išgirsti įdomių gido pasakojimų", – teigia organizatoriai.

Jau septintą kartą vykstantis renginys šiemet parengė net 25 ekskursijas: 10 ekskursijų pėsčiomis ir 15 autobusu. Renginiai organizuojami kartu su Vilniaus miesto gidais, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija ir "Senamiesčio gidu".

"Be galo didelis susidomėjimas. Galėčiau pasakyti, kad kiekvienais metais jis tik auga. Matyt, žmonės vis labiau domisi miestu ir netgi laukia rugsėjo mėnesio. Jau rugsėjo pradžioje kreipiasi ir klausia, kada mes paskelbsime programą", – sakė Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro Projektų įgyvendinimo skyriaus vadovė Vilma Daubarienė.

Nespėję apsilankyti nemokamose ekskursijose gali užsisakyti mokamas. Pasaulinę turizmo dieną vedamos ekskursijos nesiskiria nuo įprastinių.

"Vienintelis išskirtinumas yra tai, kad ekskursiją "Vilniaus pilys ir kalvos" veda Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos darbuotojas ponas Stasys, kuris puikiai pristato jam žinomą teritoriją ir atsiskleidžia tiek kaip gidas, tiek kaip darbuotojas", – tikino V.Daubarienė.

EKSKURSIJOS PĖSČIOMIS

Rugsėjo 27 d.

13 val. Vilniaus pilys ir kalvos
18 val. Atraskite Vilniaus senamiestį
18 val. Senamiesčio kiemelių paslaptys
Rugsėjo 28 d.
10 val. Nuo pirties iki operacinės: medicinos istorijos atspindžiai Vilniuje
11 val. Atraskite Vilniaus senamiestį
12 val. Atraskite Vilniaus senamiestį
13 val. Vilniaus legendos
14 val. Užupio respublika
16 val. Vilniaus nelabieji: miesto pabaisos ir nusikaltėliai
18 val. Atraskite Vilniaus senamiestį

EKSKURSIJOS RAUDONU TURISTINIU AUTOBUSU

Rugsėjo 27 d.

10,16.30 val. – nemokamai su audiogidu autobuse (reikalinga registracija)
11.30, 13.45, 15 val. – kaina 15 litų dviem asmenims
Rugsėjo 28 d.
10, 11.30, 13.45, 15, 16.30 val. – kaina 15 litų dviem asmenims
Rugsėjo 29 d.
10, 11.30, 13.45, 15, 16.30 val. – kaina 15 litų dviem asmenimsNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių