Sunkiasvorių rinkoje – naujas stiprus žaidėjas

 • Teksto dydis:

Vienas didžiausių komercinių sunkvežimių gamintojų pasaulyje "Ford Trucks"  pasirašė bendradarbiavimo sutartį su bendrove "Autokurtas", kuri tampa oficialiu šio prekės ženklo atstovu Lietuvoje.

Pasirinko partnerį

Pagrindinė priežastis, kodėl "Ford Trucks" kompanija nusprendė savo plėtrą vystyti ir Lietuvoje, yra ta, kad komercinio transporto sektorius Lietuvoje įgijo pagreitį ir demonstruoja tvirtą pardavimų augimą.

Lietuva taip pat turi itin gerai išvystytą logistikos infrastruktūrą, šalis yra palankioje geografinėje padėtyje, kurią patogu pasiekti iš Skandinavijos, Vakarų ir Rytų Europos.

Tokiai plėtrai buvo reikalingas ir stirpus verslo partneris, todėl kompanija nusprendė pasirinkti jau 20 metų sėkmingai savo veiklą vykdantį "Autokurtą". Ši įmonė yra vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje, turinti keturis padalinius: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Bendras visų padalinių servisų plotas viršija 4 200 kv. m., kuriuose vienu metu galima remontuoti daugiau nei 60 sunkvežimių.

Šiuo metu "Autokurto" komandą sudaro virš 140 aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie komercinio transporto valdytojams teikia itin lanksčius remonto ir ilgalaikės techninės priežiūros sprendimus. "Ford Trucks" viceprezidentas Serhanas Turfanas ir tarptautinių rinkų direktorius Emrahas Dumanas "Autokurtą" vertina kaip itin stiprų, ilgametį transporto rinkos žaidėją, kuris turi stabilų klientų portfelį, gerą reputaciją ir puikiai išvystytą infrastruktūrą transporto priemonių pardavimui, garantiniam aptarnavimui, remontui ir, žinoma, detalių tiekimui.

Klientų poreikiai

"Ford Trucks" Lenkijos ir Baltijos šalių vykdomasis direktorius Jaroslawas Abramczykas pažymėjo, kad transporto gamybos srityje įmonė turi 59 metų patirtį, o Tyrimų ir vystymo centre dirba virš 500 aukšto lygio inžinierių, kurie testuoja ir tobulina variklius, kad jie pasižymėtų patvarumu, dideliu sukimo momentu ir mažomis degalų sąnaudomis.

"Kadangi sunkvežimius gaminame globalioms rinkoms, skirtingose pasaulio šalyse, įvairiausiomis klimato ir kelių sąlygomis, atliekame eksploatuojamų sunkvežimių tyrimus ir testavimus. Tokiu būdu mūsų inžinieriai suranda vis inovatyvesnių sprendimų, kaip padaryti, kad mūsų sunkvežimiai būtų patvaresni, lengviau valdomi ir galingesni. Personalizuotais pasiūlymais mes patenkiname skirtingų industrijų transporto poreikius. Nesvarbu, ar mūsų klientai važiuoja greitkeliais, ar dirba sunkiomis sąlygomis statybvietėse, mes pasiūlome transportą, kuris atitinka visus lūkesčius ir poreikius. Tikiuosi, kad "Ford Trucks" siūlomi sunkvežimiai, vertinant pagal techninį išvystymo lygį bei įsigijimo ir eksploatavimo kaštus, tarp Lietuvos rinkos senbuvių taps stipriu konkurentu daugumoje komercinio transporto kategorijų", – kalbėjo J.Abramczykas.

Atkeliavo "Ford F-MAX"

Bendradarbiavimo sutarties pasirašymo proga į Lietuvą atkeliavo ir už inovatyvius technologinius sprendimus apdovanotas, 2019-ųjų metų sunkvežimiu išrinktas vilkikas "Ford F-MAX".

"Autokurto" komercijos direktorius Vytautas Garbenis tvirtina, kad "Ford Trucks", pristatydami naujos kartos sunkvežimius ir vilkikus, šiandien demonstruoja visiškai naują požiūrį į variklio, pavarų dėžės bei pakabos tolygaus darbo suderinamumą. Gaminami vilkikai atitinka naujausius taršos reikalavimus, todėl jie yra ne tik galingi, bet ir ekonomiški.

"Geriausia naują vilkikų kartą atspindi naujausias "F-MAX" vilkikas, kuriame revoliucingų sprendimų ir inovacijų reikia žvalgytis ne tik išorėje, bet ir viduje. Vilkiko gamyboje buvo panaudota nauja kabinos platforma, kuri yra orientuota į vairuotoją ir jo patogumą. Išskirtinėmis techninėmis ir technologinėmis savybėmis išsiskiriančius sunkvežimius ir vilkikus nuo liepos mėnesio jau bus galima apžiūrėti ir išbandyti visuose "Autokurto" padaliniuose. Pardavimui Lietuvos rinkai bus tiekiami sunkiasvoriai sunkvežimiai ir vilkikai nuo 18 tonnų", – tvirtino V.Garbenis.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių