Padangų keitimas: užsukę į garažiuką galite pasigailėti

k

k portretas
o as tai matau tik ratai visiems reklama

Zemaitis

Zemaitis portretas
Nesuprantu tokiu zmogu bukumo, straipsnio herojus skriaga visiskas,turbut taupumo sumetimais pats su montiruote knisosi kelias val. kol numove-uzmove gumas, po to visa diena plakesi ieskodamas kas isbalansuos, kiek sugaista bereikalingo laiko, nervu, sudeginta kuro. Pas mane seimoje 4 masinos, pas visas yra po du ratu komplektus su padangomis, ziemai ir vasarai, kai ateina laikas pasikeiciam patys,nekainuoja ne cento(nereikia niekur registruotis, gaisti laika darbo metu ir tampytis su padangom), per metus( 2 keitimai) mums kainuotu netoli 200 eur. Uz tokia suma iseina nauju, normalios kokybes padangu komplektas.

Čia

Čia portretas
Pritariu ekspertui tam. Tik į normalų servisą važiuoju ir nėra problemų, o kai nori papigiai tai taip ir gaunasi

Specialistas

Specialistas portretas
Straipsnio autorius pats kaltas, 10dienų duota persiaut masinai batus, bet palieka sita butina veiksma paskutinei dienai

Tepaluoti

Tepaluoti portretas
Kaži kaip garažiukai mokesčius sumoka. Jaučiu sažiningai.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Užsukę į serviziuką dar ne taip galite pasigailėti turiu pamoką servizu vengiu iš tolo nes ten be patirties kacholai dirba.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Renkuosi autoservisą ne dėl kokybės , bet dėl to kad išmuša čekį. O tai sumokėti mokesčiai valstybei,savigarba ir garantija kad policininkai gaus atlyginimą , o ne tupės pasislėpę ir elgsis rinkdami vagies mokestį kaip pakelės plėšikai , ką daugiau nei pusę gyvenimo mačiau.

Arnoldas

Arnoldas portretas
Jau senai naudoju tik universalias padangas ir vargo nematau. Nereikia sandėliuoti ir išvengi to keitimo balagano. Juolab, kad pas mus nėra nei rimtų žiemų, nei ilgų karštų vasarų.

Žinovas...

Žinovas... portretas
Aš su tom pačiom žieminėm padangom virš metų važinėju ir ramu .

V,L

V,L portretas
Menkavertis ir primityvus straipsniukštis......net skaityti nemalonu.....

...

... portretas
"Rimti servisai" samdo žmones iš gatvės už minimalų atlyginimą. "Garažiukuose" dažnioiausiai dirba patys savininkai ir jų šeimų nariai. Spėkit, kurių kvalifikacija aukštesnė.

Ekonomistas

Ekonomistas portretas
Pažiūrėkit kas dirba dideliuose servizuose tik jaunuoliai ką tik baigę mokyklą. Geri specialistai turi savo garažiuką!!!!

nesuprantu del ko klijentas piktinasi !!?

nesuprantu del ko klijentas piktinasi !!? portretas
atruko y servisiuka kaip nuo by...io nutrukes , visus ant galvos stato ir reikalauja jam pirmam keist padangas [ nes jy uz tai mentai pastoviai dulkina]... anot klijento visi serviso darbuotojai , turejo mest kitu klijentu uzsakyma ir pult jam keist ratus ...na . atvykai , pasiziurejai , pasiklausei , ...uzimti , ir tepi slides ieskot laisvesniu meistru ,kad pakeistu ...ir jokiu problem ...bet yra tokiu SUKU veisle atsibaladoja , visus iskolioja sugadina visiems nuotaika , privercia , ta SUKA nax...... j pasiust , po to SUKOS lekia skustis , aprasineja , filmuotus yrasus platina, nuotraukom dalinasi....

Orka

Orka portretas
Dažniausiai garažuose ir dirba buvę servisų darbuotojai, kurie nusprendė dirbti sau, ar neapsikentė vadovų. Žinių stoka jų neapkaltinsi. O štai pačiuose servisuose rasime daug jaunimo be patirties. Žinoma, jei jau rinktis paslaugų tiekėją, tai rinktis jau sau žinomą, ar su rekomendacijom.

Keičiuosi garažiuke

Keičiuosi garažiuke portretas
Nes ten dirba visada tas pats zmogus, ne taip kaip didziuosiuose servisuose, sezono laikotarpiui priimti naujokai, kurie net nemika nustatyti i kuria puse padanga sukosi, kai buvi eksploatuojama.

Anonimas

Anonimas portretas
Tipiški reklaminiai pliurpalai, beje, jau atsibodę. Gal kokioms blondinėms skirtas straipsnis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių