Nežymūs psichikos sveikatos sutrikimai nebebus kliūtimi vairuoti automobilį

Na nieko sau :)

Na nieko sau :) portretas
Įsakymus sveikatos apsaugos ministras Dulkys ,už kurį atsakomybę prisiėmė konservatorių veidas ponia Šimonytė :))) Dulkys ne medikas iš kur jam žinoti ar tiksliai jam pataria patarėjai ? :)) Narkotikų dekriminilizavimas , alkoholis laisvai ir dar gatvėje " lengvi " ? Joooo....konservliberalai tiesiu taikymu mus nuves į " gerovės valstybę " . Padorūs turės emigruoti ? Kas vyksta ? Kokie atmatos rinko tokią valdžią ?

padėtis rimta

padėtis rimta portretas
senukai neretai renkasi mirti automobilyje ir taip neapsunkinti namiškių, todėl sėdasi vairuoti net po 65 metų; epileptikai taip pat gali vairuoti, tačiau nesunku įsivaizduoti, kur jie "nuvairuoja" priepuolio metu, narkomanės dozei pristigusios irgi puola prie vairo ir varo skersai skverus ir šaligatvius, per žmones ir šuniukus kiaurai, kai tik horizonte šviečiasi norima dozė kvaišalų, alkoholikai iki artimiausio kibiro alaus nuvežiuotų ir prūdų, užšalusių ežerų paviršiais iki artimiausios karčiamos... na, taip,. tokioje aplinkoje tikrai normalus asmuo už vairo jokiu būdu nesėda - juk koks pavojus: gatvėse automobilius vairuoja šliaukas numetę epileptikai ir didelių pilvų nebesukišantys už vairo pijokai bei papirosus supuvusiose burnose įsispraudusios narkomanės su degtukų kūdumo kojikėmis bei plokščiais kaip tarkos pasturgaliais... jo, nuvažiuos jie visi "toli".

Pil.

Pil. portretas
Pasaulio pabaiga, kas bus kaip durniai sėdės už vairo.Dabar jau problema su rūkančiais ,narkomanais ar kitus nukripimus turinčiais vairuotojais.Juk jie yra neprognozuojami.Kas dedasi,žūsta avarijose nekalti ,sveiki žmonės.Manau neturi būti leista sėsti už vairo su miankiausiais nukripinais,nes tai liečia kitus ,sveikus žmones .Kaimynė ,virš 80 ,pasikalbejus su ją jauti psichikos nestabilumą, minčių ir nuomonės, būsenos kaitas. Atrodo kad ji pasimeta savo mintyse ,elgesyje,tuo pačiu keičiasi jos veiksmai. Kaip tokiam žmogui galimą leisti vairuoti mašiną, nesuprantu.

Čiubaka

Čiubaka portretas
nudaužus žmogų ir pateikus psich bilietą bus traktuojama kaip lengvinanti aplinkybė

kaunieteN

kaunieteN portretas
Jau ir dabar matosi, kad Lietuvoje visi durniai vazineja, ypac jie megsta pesciuju perejose pritrenkti zmones. tai dabar jiems visiska laisve. jie gi bus nepakaltinami, saugokites pestieji durniu valdzia atejo, Kaip sakoma duok durniui kelia|

rimas

rimas portretas
kazkokia nesamone o kai tas truputi sutrikes dar truputi isgers tada bus pilnas durnius

Anonimas

Anonimas portretas
Liuks. Lietuvoje sudauzyti zmogu iki mirties - lengvas kuno suzalojimas. Psichas uz vairo - labai pageidaujamas ir nepakaltinamas. Laikykites lietuvos gyvuliai.

o kaip ,,,ministre,,, bus su teisine

o kaip ,,,ministre,,, bus su teisine  portretas
atsakomybe uz padaryta..pav;- su mirtim susietu auto yvykiu kur kaltininkas bus truputy -psychas su baltu bilietu kad yra NEPAKALTINAMAS ... ministras eis uz jy y kalejima atsedet ,,,sroka,,, ar pasius savo padeeja ????

matomai sy istatyma

matomai sy istatyma  portretas
tvirtina truputy psichas [ o gal ir visiskas debilas] SAMinistras.... is kur tie liberastai tuos ministrus rinko y vyriausybe ...??? durnynuose narkodispanceriuose ar psichuskese ???

truputy - idiotai , truputy- nescios,

truputy - idiotai , truputy- nescios, portretas
truputy-- apspange nuo narkatos ---gales vairuot automobilius .... negales vairuot automobilio tik truputy - isgere....

Anonimas

Anonimas portretas
Nežymūs psichikos sveikatos sutrikimai PIPIEC ! o kokie tie NE ZYMUartejam pie BESMEGENIU nes tokiu ziuriu tik DAUGEJA !

Visi turintys

Visi turintys portretas
sutrikimu vairuoja BMW modeli.Pazinsi is tolo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių