Lenktynininkų tauta: greitį viršija daugiau nei pusė lietuvių

Grįžti į straipsnį

stovintis automobilis

stovintis automobilis portretas
ne išeitis. Vistiek atsitrenks į jį ar pėstysis ar riedutis. Garantuota išeitis auto tik utilizuoti.

ONTĖ

ONTĖ portretas
Jei visi lietuviai laikytusi 50 km per valandą greitį, kamščiai būtų buvę. Niekas nesilaikė ir nesilaiko. Nei kamščių, nei avarijų tose vietose nebuvo ir nėra.

ai

ai portretas
tai kad daugiau avariju padaro nukvake beretnykai besivelkantys 40km/h...

Anonimas

Anonimas portretas
Man tai panašiau į durnių šalį žinoma kalbu ne apie visus o dalį Lietuvos piliečių.

Anonimas

Anonimas portretas
O šiaip tai realybėje sraigės

Pooxuй

Pooxuй portretas
Пиздаkojus pristato мусарай суписти

žinoma,- lenktynininkai

žinoma,- lenktynininkai portretas
negi mes lėtapėdžiai, kaip kokie estai ? ;DD

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visų eismo įvykių priežastis-greitis. Jei automobiliai stovėtų,tai nebūtų nei vieno įvykio. Uždrauskime automobiliams važiuoti.

reiškia

reiškia portretas
per daug sumažintas greitis. ir mieste ir užmiestyje

To 'Kas per debilai tai sugalvojo'

To 'Kas per debilai tai sugalvojo' portretas
Ne debilai sugalvojo. Tai natūralu ir gražu. Įvažiuojant į žiedą nėra jokio reikalo matyti kas kitoje rato pusėje. Būtent tai yra debilų užgaida. O vairuotojas turi matyti kas važiuoja žiede iš kairės pusės.

faina o ka

faina o ka portretas
jo b)l variau pralenkiau merga su BMW

Kas per debilai tai sugalvojo?

Kas per debilai tai sugalvojo? portretas
kuriems velniams žieduose pristatoma visokių skulptūrų, supilami kalnai, užsodinama aukštais augalais? Ar tai daroma, kad nematytume atvažiuojančių automobilių? Kas per debilai tai sugalvojo?

sakot lengtinininku tauta....

sakot lengtinininku tauta.... portretas
nu jo...jei reikes, jei labai reikes as uzgazinsiu ir taip ka jokios baudos manes nesustabdys ar 00 ar 5000 ar 50000 ismokesiu ...kredita paimsiu ant 55 metu i ismokesiu i dzin ka uzmusiu koki i kelia nevietoj isbegusi vaika... privalomas draudimas viska apmokes...a man svarbu neuzsimust nes darbas nelaukia..... todel kolegos bukim draugiski i nenervinkim vieni kitu uz vairo...neprovokuokim.... nes priesais trikojis baudeju lobis to tik i laukia...

skiep

skiep portretas
vaziuoji laukais,puikus kelias ne vieno namo ir staiga zenklas 70 .O uz jo kartais trikojis pastatytas.Kas kepa tuos nesamoningus zenklus ir kokiu tikslu?

faktas tas

faktas tas portretas
kad viršyti leistiną greitį dar neriaiškia važiuoti nesaugiai. Kitaip magistralės būtų pilnos avarijų. Kitavertus važiuoti mažesniu megu leistinas greičiu nereiškia važiuoti saugiai. Važiuoja mieste 40 ir sugeba taranuoti autobusą.Tokiu greičiu bent pasekmės tik skardinės.

lenzbirbis-zemsiurbis

lenzbirbis-zemsiurbis portretas
valinkit visi px

to >BP

to >BP portretas
Tokius komentarus kaip jūsiškis rašytų tik bezdžionės. Jei rašyti mokėtų. Protingas žmogus nesižvalgo po šiaip jau pakankamai korumpuotą pasaulį, o savo galvą viską sprendžia. Bet nenusiminkite, jūs pranešesnė [-is] už bezdžionę, nes rašyti vis tik mokate.

Jonas

Jonas portretas
Pakartotinus ir sunkius vairavimo nusizengimus bausti baudziamaja atsakomybe. Taip pat tasku sistema reikalinga kaip ir visur. Kai negales isvaziuoti i uzsieni del teistumo ar ismes is darbo uz tai, zinoa kaip skraidyti.

Per mažos baudos

Per mažos baudos portretas
Baudos neveiksmingos , ner per mažos. Tuti prasidėti bent nuo 500 Eur.

>bp

>bp portretas
Visame civilizuotame pasaulyje su nedidelėmis išimtimis taikomi standartiniai greičio ribojimai. Lietuviai, anot paties, kažkuo ypatingesni?

ai

ai portretas
problema ne virsijimas o debiliskai pastatyti zenklai baudom rinkt

Anonimas

Anonimas portretas
Kultųros jokios ir niekame, projektuotojai bukalaurai. Turim tai ka turim. Toliau bus dar gražiau.Rusu laikais tvarkytos gatvės, šaligatviai baigia subyrįti. Greitu laiku ir tų nebeliks. Linksmai gyvenam.Ne lenktynininkų o durnių tauta.

Komedija

Komedija portretas
Sportinių motociklų eismą reiktų iš viso uždrausti mieste. Tai tas pats, jeigu kas nors su Formule 1 susigalvotų važinėti į darbą.

Kaunietis

 Kaunietis portretas
Greitoji pagalba,gaisrinė,duju avarinė, atvyks ir 30min.vėluodamos,susiaurinom gatves ....džiaugiasi valdininkai,tik nesupranta,kad vadinamo,,kolidoriaus spec.transportui niekaip nepavyks padaryti.

Iki Jonavos

Iki Jonavos portretas
70,nei gyvenviečių,nei žmonių,autostrada,ne,vistiek 70.O kam gi?Taigi tam,kad baudas susirinktų.

vairuotojas profesionalas

vairuotojas profesionalas portretas
masina zveris.... valdininkai ragina dirbk sparciau dirbk nasiau dirbk efektyviau varyk varyk a ne tai pensijai neuzsidirbsi .... algos negausi....a policininkai pasamde kelininkus kliutis ir pinkles vairuotojam rezgia.... sedintys valdzioj apsispreskit : ar vaziuot greit ir nasei....ar vaziuot saugiai i duslintuvu dujas po jusu langais leist

jei greicio ribojimas laukiamu rezultatu neduoda

jei greicio ribojimas laukiamu rezultatu neduoda portretas
tai gal ribotojai turi apsiribot su savo nesveikais lukesciais ?...gondonai jobani keliumokesti plesia o vietoj keliu platinimo remonto ir prieziuros kabina zenklus ir ribojimus ir trikojus stato ???

Tunelio

Tunelio portretas
Gatvėje ribotas greitis 30km/h Pabandžiau važiuoti tokiu greičiu. Buvau eismo trukdytojas , ir nelabai supratau kodėl 30. Gal geriau 3 km/h.

greičiai

greičiai portretas
važiuoju dar greitkeliu šalia Kauno.Ženklas 110. Matau atsiveja cooperis. Įdomu kiek traukia, nes artėja greitai. Paspaudžiu iki 160. Pralekia pro šoną kaip pro stovintį.

Valdžios proto vingiai nesuprantami

Valdžios proto vingiai nesuprantami portretas
Ne tauta lenktynininkai, o valdžia, kuri greičio ribojimus naudoja vietoje duobių remonto. Matuoja greitį ten ,kur nėra jikių pėsčiųjų ir pavojaus- svarbu pinigai. Kiekpastebėjau kitose ES šalyse greitis matuojamas gyvenvietėse ir tikrai pavojingose vietose.

to džiugu

to džiugu portretas
matomumas žiede - prieš Kaišiadoris žiede supiltas toks kalnas, kad pamatai auto tik atvažiuojant tau į šoną.

Džiugu

Džiugu portretas
Gal kartais užsienio ekspertai nurodys, kad mūsų "ekspertų" patarimai tik blogina eismo situaciją. Stulpų ir saugos salelių darymas viduryje pagrindinių kelių, darant staigius eismo juostos posūkius yra tikra rakštis fūroms. Teko matyti ne vieną nuvirtusią tokiose vietose. Gal paprotins ir dėl žiedinių sankryžų pertvarkymo. Įvažiavimas į žiedą turi būti beveik stačiu kampu- reikės sumažinti greitį ir bus patogiai matomas žiedo užimtumas. Dabar gi dažnai prieš įvažiuojant į žiedą tenka sustoti taip, kad atvažiuojančių žiedu nematai per veidrodį, o pasukti galvą beveik atgal nepatogu labai. Išvažiuoti turi būti švelnus posūkis, kad nereikėtų mažinti greičio.

Raudondvaris - Vilkija

Raudondvaris - Vilkija portretas
Jokios abejonės, kad vairuotojams sąmoningai sudaromi apribojimai, kurių tikslas vienas - patuštinti žmonių pinigines. Vienas iš pavyzdžių: kelio Kaunas - Jurbarkas vienas ruožas buvo itin prastas, bet važiavimo greitis ribojamas nebuvo. Dabar šis ruožas tarp Vilkijos ir Raudondvario tikrai puikus: nutiesta nauja danga, ji platesnė, matomumas idealus. Bet... lygiagrečiai čia atsirado bent penki ruožai su ženklu "70". Toliau keliai jau apsidėvėję, bat ten greičiai neribojami, o čia... baudos poreikiai ir ne kitaip.

mentams nėra kada gaudyti

mentams nėra kada gaudyti portretas
jie užsiėme čiulpimu viršininkams dėl medalių ir anpečių kas yrodoma vienoj iš nuotraukų, ar snukis neplyš nuo tiek brizgilų

Obuolys

Obuolys portretas
O kodėl nedraudžiama manęs valgyti važiuojant? Kuom mobiliakas geresnis už mane? Aš skanus, tai mane valgantysis net apsvaigsta iš laimės ir tada "pailgėja vairuotojų reakcijos laikas, o tai daro įtaką eismo įvykių padariniams".....

manau protingi vairuotojiai pastebejo

manau protingi vairuotojiai pastebejo portretas
kokie agresyvus vairuotojiai jei priekyje jo vaziuoja automobilis nevirsydamas leistino greicio.

runkelis

runkelis portretas
Turime ieškoti bendrų su vairuotojais sprendimų. – pabrėžė TKA Transporto paslaugų skyriaus vadovas. Tik deja deja....., mūsų šalyje vairuotojai jau tapę baudžiauninkais, kurių nuomonė niekam valdžioje neįdomi. Esame jei ne vergai, tai bent baudžiauninkais paversti runkeliai.

o

o portretas
ypac Kaune ir naktimis Taikos pr tiesiog zviegia kaip pjaunama kiaule apz libe nuo karsc io ir gal nuo kaifo o farai diena tauta siurpina panasiais zviegimais ir nezinia ar tai is butino reikalo ar is vakarietisko mandrumo gaila Kondrato /celofano/ tas isaiskintu kad samoningai varoma baime kaip ir lektuvu skraidymai virs miesto buktai tai nato kolonija????===

komentaras

komentaras portretas
visų žmonių supratimas ir galimybės yra skirtingi todėl ir utopija yra tai ,kad visi važiuotų taisyklėse nustatytu greičiu , kuris deja įvykus auto įvykiui kažkodėl jau tampa "nepasirinkus saugaus greičio". Faktas kad tik maža dalelytė yra gerų tikslų daugiausiai yra siekis surinkti "babkių".

leistinam greičiui

leistinam greičiui portretas
kas kad važiuoji leistinu. Yra tokia formuluotė - nepasirinko saugaus greičio. Ir vairuotojas lieka kaltas. Nor ir 6 km/h nėra saugus greitis kaip sako istorija.

Juozas

Juozas portretas
Užtat leistino greičio nustatytojai tikri lėtapėdžiai, lyg visai neseniai išlipę iš vežimo ar zaporožiečio.

visada vazineju leistinu greiciu

visada vazineju leistinu greiciu portretas
ir pvz.Kaune neatsirado anei viena masina kuri manes neplenktu.Tad galiu pasakyti maziau nei vienas procentas vairuotoju nevirsija leistino greicio.Tad su tokiu straipsniu pasaku nereikia sekti.

saugus greitis

saugus greitis portretas
Prmoji automobilizmo auka buvo moteris, palindusi po maksimaliu 6 km/h važiavusiu automobiliu.

fas fas

fas fas portretas
is nuotraukos geras pavyzdys kodel virsija: geras kelias, be pesciuju pereju ar ivaziavimu, atkarpa kokie 5 kilometrai ir zenkras uzdetas 50, va todel ir virsija visi

bp

bp portretas
Jei vos ne visi viršija - nekyla mintis, kad kaimietiškai nustatyti greičio ribojimai, pagal tuos laikus, kai buvo važnyčiojama arkliu ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių