Eismas draudžiamas: rūpinimasis vietiniais ar antausis turistams?

Grįžti į straipsnį

Blogiausia,

Blogiausia, portretas
kad motociklai ir triuksmingi auto,seniai tapo nebe transporto,o pasimandravojimo priemone! Vazinejama pirmyn atgal be jokio tikslo,varikliai perprogramuojami ir duslintuvai aprupinami sklendemis butent del triuksmo! Viskas pabrezia raitelio be galvos isskirtinuma ir "padejima" ant visu! Kuo dazniau pergazuojama,greitejama zema pavara del triuksmo,visada neadekvaciai virsijamas greitis,prabuksuojama,driftinama posukiuose - visa tai nera vaziavimas! Tai - chuliganizmas! Deja,panasu,kad jau iteisintas... :-( Kaip ir paspirtukai su bumboksais ir nezmoniska "muzika",atsiprasant.

Rimaas

Rimaas portretas
Perskaičiau visus komentarus. Garsas, garsas, garsas... O jūs matote motociklinikus, kai einate per perėjas maigydami mobiliuosius ar važiuodami automobiliu su ausinukais ar pasileide garsiai muziką... Jums trukdo Jūsų įsitikinimai. Man irgi nepatinka kai vakarais gatve lekia pyrda ar koks auto su kiaurom dudom, ar kai kaimynai baliavoja iki paryčių. Viskam tai yra norminės ribos. Sakot, Trakai, Šveicarija ar Melnragė.. kas tai tylos šventovė? Yra pagarba vieni kitiems, na bent ji turėtų būti. Na apie ką aš čia nusišnekėjau... Jos nėra nei tarp auto vairuotojų, nei tarp pėsčiųjų. Tai Politika! Tik žinau vieną, kad jei motociklai nepatiktu, tai jų vairuojančių nedaugėtu. Jau nekalbant kiek susirenka žiūrovų į moto renginius, o kiek dar norėtų su juo ir prasivažiuoti... Tik motociklas - ne mašina, ji reikia mokėti suvaldyti, mokėti apskaičiuoti atstumus, įvertinti ne tik savo padėtį kelyje, bet ir aplinkui esančių kitų transporto priemonių judėjimą. Tai Lietuviškas pavydas.

28

28 portretas
Neturėtų būti sunku tokius sprendimus (drausti išskirtinai motociklų eismą) teisiškai užginčyti, nes TA metu matuojami dB, be to, jau nebe naujiena elektriniai motociklai. O tiems, su išoperuotais duslintuvais, per dideliais ego ir pan. reikėtų susimąstyti. Policija taip pat galėtų periodiškai daryti reidus ir siųsti stokojančius dėmesio iš naujo atlikti TA.

Visko būna su tais motociklininkais

Visko būna su tais motociklininkais portretas
Kai pasensta, išauga noras brangų motociklą turėti ir ant galinės sėdynės pasididinti nepilnametę narkomanę, nuvažiuoti iki artimiausios pakrūmės ur už cigaretę narkomanei duotą užstatyti jai kokį išsigimusį vaiką ir oaskui vaidinti laimingą tėtušį. Juk visi nori būt ministrais į paršus ružavus panašiais ur su pilvais bei viešai rodyt kaip narkašėvsu psichoze ur oripumpuota vaistukų vaiką pagimdė. Blogų dalykų yra su tais moticiklininkais kai jie seni ir jiem nebestovi. Būna, įsitaiso policijoj ar nuteistųjų aosaugininkais ir nuvažiuoja kyšių iš nuteistųjų artimųjų surinkti. Gauna už nuvažiavome kelis pinigus ur jų tom narkomanėm pakanka, tyli ir nepasakoja ją tie senukai ant motociklų iš tiesų išdarinėja laisvalaikiu. Ypač gražu tas Vilniaus policininkas kur buvo aprašyta kaip narkotikus į prokurorų ir teisėjų, profesorių namus jų narkomanam vaikams išvežioja.

Jo

Jo portretas
Trakai, Klaipėdoj melnragėj negalima važiuoti, neva trukdo. O išaiškėjo, kad seimūnas statosi namą, ir buvo nuspręsta uždrausti motociklų eismą.

skiep

skiep portretas
burliokai sulindo i valdzia.Nors metro lietuviska pavarde,bet visa sirdim jis burliokas su bezdziones mentalitetu.

Anonimas

Anonimas portretas
Keleta motociklistu pabirbino, tai reikia visus bausti. Keleta rajonu savivaldybiu prisikorumpavo, reiketu visas bausti irgi pagal buka ju logika. Man siaip lenkai ir negrai nepatinka, nes keleta mane izeide ir pakele ranka. Reiketu jiems uzdrausti izengti i Traku miesto centra.

Labai sveikintinas miesto

Labai sveikintinas miesto portretas
sprendimas,tegul tie triukšmaujantys bjaurybės motociklininkai važinėjasi laukuose .Išguiti juos iš miestų!

pritariu draudimui

pritariu draudimui portretas
net būnant pliaže prie Totoriškių ež. baisus kurtinantis triukšmas sklisdavo nuo Trakų centro kai važiuodavo net ir vienas toks "netriukšmingas" motociklas, o jei jų būdavo keli, tai košmaras. Bėda ta, kad tų motociklininkų tikslas nėra atvykti į Trakus ir pasivaikščioti, o tikslas ir yra bųtent pravažiuoti centrine gatve su kurtinančiu triukšmu, kad visi praeiviai atsisuktų, o jie atrodytų kaip "kieti bičai".

Anonimas

Anonimas portretas
TRAKAI TAPO STORAPIVIŲ IRŠTVA...BAIKERIAI TRUKDO POPIETĖS MIEGĄ...

jei taip nusprendė vietinė valdžia

jei taip nusprendė vietinė valdžia portretas
tai reiškia taip ir turi būti, ne iš dyko buvimo jie sugalvojo, reiškia užpisot vietinius, gaidžiai, kas tarp kojų tas ne transportas

Ar nevertetu

Ar nevertetu portretas
transporto elektrizacijos pradeti nuo motociklu,motoroleriu,skuteriu!?

Stai Panevezio

Stai Panevezio portretas
miesto galvos atvirai atsisako kovoti su tais naktiniais teroristais! Stai vakarykste naujiena : "Apie 22 val. Savitiškio g. prekybos centro automobilių aikštelėje, nepilnametis (gim. 2007 m.) nesuvaldė keturračio ir trenkėsi į automobilius BMW bei „Jaguar“."(citata is Delfi kriminalu). Jau negana,kad N metu ten ir kitur buriuojasi gaujos su triuksmingais auto ir motociklais,daznai net krosiniais,tai dar prisideda ir keturraciai,kurie negali dalyvauti viesajame eisme isviso! Kyla klausimas : kas vairuoja tuos siaubo aparatus,kad nei tarnybu,nei miesto vadai ATVIRAI nesiruosia nieko jiems daryti!?? Nenoromis kyla samokslo teorijos! O gal tikrai laukiama gyventoju linco teismu,kad galima butu "teisetai" ivesti ivairias "nepaprastasias padetis" ir griebtis valstybes terorizmo pries piliecius!? Tada nebereiketu "rinkimu",valdzia butu "amzina",kaip Putinas,senieji miestu ir tarnybu vadai galetu toliau vogti! Na,nera kitu,sveiku protu suvokiamu priezasciu,tokiam chaosui ir anarchijai!

Ventus

Ventus portretas
Jei dabartiniai automobiliai kasmet daros vis tylesni tiek su vidaus degimo varykliais tiek elektriniai, tai motociklai uzstrige praeitame amziuje, kaip ir ju savininkai. Dauguma - egoistiski nesubrende storapilviai individai, kuriems malonuma teikia triukšmo kelimas. Policija žinoma neigali sutramdyti trasporto priemones, kurios virsija leistinus triusmo limitus , tai belieka uzdrausti visai. Mežonio demagogija tik juoką kelia. Plerpiancius motociklus ir keturracius is vis grust is miestu, nes 1 normaliam mocui tenka 10 debilu su plerpalais.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Trumpai drutai: baikeriai -egzibicionistai!

100 kartų geriau kaimynas gėjus

100 kartų geriau kaimynas gėjus portretas
Negu motociklininkas. Trakai daug išloštu pagerindami visuomeninį transportą tiek tarpmiestinį, tiek vietoje, nei leisdami visiems grūstis, smardinti ir gadinti vaizdo su mašinomis ir motociklais.

Anonimas

Anonimas portretas
Nenorime motociklu, nenorime geju ar negru, uztat norime ju pinigu ir reikalaujame vyriausybe daugiau Trakus dotuoti. Tai gal geriau kiek pinigu pasidarote, tiek ir gaunate? Kodel Vilnius turi serti Trakus?

Idiotai traku gyventojai

Idiotai traku gyventojai portretas
Buki vietiniai gyventojai, dar bukesne ju vietine valdzia.

senis

senis portretas
jei technika atitinka ka nurodo įstatymai mano nuomuone gali važinėt bet jei motociklas ar pirpedas ūžia garsiau už rusiška tanka tai toki važničiotoja reikia baust o technika atimt iš triukšmadario.

Pasidomekit UK policija

Pasidomekit UK policija portretas
Lenktynininkus gaudo juos taranuodama ir versdama ant žemės. Visai teisėtai. Sako nė vieno dar neužmušė.

Deretu

Deretu portretas
uzdrausti eisma visu,kieno TP neatitinka leistino triuksmo standartu! Yra higienos normos,yra gamintoju sertifikatai - negali buti jokiu "lenktynininku" viesajame eisme! Isidejai sklendes - ir pirmyn kai ismontuosi i sertifikacija,po to TA ir tik po to vazinesi jau tvarkinga technika! Sukelei avarija - triuksmo patikra vietoje! Jei per didelis - tu negali dalyvauti eisme,taves cia buti neturejo ir kaltas automatiskai! Priemoniu tam - begale! Deja,musu tarnybos ignoruoja tokius pazeidimus,nes ne biedniokai juos vykdo!

Čia dar nieko

Čia dar nieko portretas
Kudirkos Naumiestyje vienas savivaldybėje dirbantis asmuo buvo užsitvėręs gatvę :) Viena pagrindinių ir judrių. Nes jam po langais važiuojantys automobiliai trukdė. Gyventojai aišku nepasidavė ir stulpeliai buvo nuimti, bet pagrindinė gatvė tapo šalutine, o visos šalutinės gatvelės tapo pagrindinėmis… Va taip va reikia tvarkytis pagal savo norus :)

Geras sprendimas

Geras sprendimas portretas
Drąsus ir geras Trakų savivaldybės sprendimas. Gal ir kitas savivaldybes paskatins imtis panašių iniciatyvų. O kaip "nekelia nepatogumų" kitiems eismo dalyviams ir gyventojams baikerių kilometrinės kolonos ir kurtinantis triukšmas, gal tik patys baikeriai to nemato ir negirdi.

Teko būt Šveicarijoj

Teko būt Šveicarijoj portretas
Kurortiniame kalnų miestelyje, kur joks auto neįleidžiamas. Pasistatai aikštelėje ir sėdi į traukinį. Pasaka.

SVIRNELIS

SVIRNELIS portretas
Jo, aš ten dirbau, karjerą dariau. Visus virkdžiau, kurie tik į mane nesikreipė "Viršininke". Tskant -geras paveldassas.

R

R portretas
Paimkime pavyzdį iš Nidos. Niekam klausimų nekils. O degančiais rūbais važiuoti pro senovinius medinius trobesius grėsmę visam miestui, nes taip sudegtu pusę Trakų senamiesčio. Motociklų garsas tikrai yra didelis ir čia nėra ginčytis, mašinos skleidžia mažesni triukšmą.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių