„Rimi“ parduotuvėje – nemaloni staigmena

Grįžti į straipsnį

As

As portretas
Nera ka daug rasyt,visuose prekybcentriuose prekes ne tik kad brangios bet ir nekokybiškos pasirinkimas mazas,tos pats gamintojas,nesilaikant is jokiu reikalavimu,kas buvo su daug cukraus druskos,pasenusios margarino,senu riebalų tas ir liko.Na nebent atsiras naujove svirpliai kepti.Slyksti zmonija,kur dingo natūralus kaimiski produktai.Kurie buvo visiems prieinami ir sveiki.Ir viska susiko europa.

Lietuvis

Lietuvis portretas
REMI parduotuvė reikia paversti muziejumi t.y. užeiti pasivaikščioti ir stebėti kosmosan kylančias kainas ir bei žiovaujačias iš nuobodulio ( arba perdedančias iš vieno kampo į kitą prekės) pardavėjas. Tai merdinti parduotuvė ( aplamai nereikalinga Lietuvai, kurioje parduotuvių ir taip per daug.

Ne kazka

Ne kazka portretas
Tai jau nebestebina, kuo toliau tuo prekes prasteja, bananai visi pajuode, ka bepirktum reik ziureti datas, pasitaiko kad ir piena reik ispilti, mesa ismesti, nemazai prekiu su paskutines dienos galiojimu, apie kainas tai tyliu, akciju pilna o moki pilna kaina jei neziuri i ceki

vilma

vilma portretas
Neseniai viename prekybos centre pirkau šių vaisių, kurie išoriški atrodė nepriekaištingai, deja, buvo neprinokę. Išspaudžiau sultis, įdėjau truputį medaus ir nieko. Jei man taip būtų nutikę, tai suvalgyčiau sveikas sėklas arba tų sveikų sėklų dalį atiduočiau savo papūgomes arba įdėčiau į lesyklą paukščiams. Kad tik tokios problemos gyvenime būtų.

ttt

ttt portretas
pasaulio stebuklas. Supuvęs granatas.Išlaidos milijoninės. Būk gudri, patark, kaip paprastam žmogui matyti granato vidų. Dar tokių žmonių, matančių kiaurai, nesutikau Ir man pasitaikė nusipirkti įgędusį, bet man net ir mintis nekilo skelbtis.

Granatus galima laikyti ilgai

Granatus galima laikyti ilgai portretas
Uzbekai šiene iki pavasario išlaiko. Jei supuvo, tai buvo daužtas ar ilgai laikytas. Renkantis reikia pačiupinėti. Ne maigyti ar gniaužyti, o atsargiai pačiupinėti. Jei supuvęs, tai bus minkštas. Ir tikrai parduotuvėje pardavėjai negali žinoti kiek ten tų puvėkų, kai tiesiog atneša dėžę ir padeda lentynoje. Beje, kai žmonės vaisius spaudinėja, maigo, meto, tai jie ir pūva. Teko pirkti parduotuvėje kur pačiam nebuvo galima rinktis vaisių, ir visada pardavėjo parinkti jie būdavo puikūs. Nes nenučiupinėti daugybės žmonių.

Paf

Paf portretas
Prangiausias prekybcentris nebent šilas. Bet manau tie visi prekybcentriai karteliniu susitarimu susiję.

Ne duona,

Ne duona, portretas
ne sviestas! Turi pinigu "pramogoms" - gliaudyk "egzotika",kad ir papuvusia!

Dovydas

Dovydas portretas
Ten viskas brangu, kas gali ten eiti nesuprantu. Geriau jie parduotu savo patalpas Aldi prekybos tinklui, vis tiek niekam verti yra.

Irinuška Irina, nemalk šxdo

Irinuška Irina, nemalk šxdo portretas
Kiekviena prekė turi savo tarnavimo laiką ir jam pasibaigus turi būti išmesta. Granatos - ne išimtis. Suėjo terminas ir rimi turėjo ją išnesti. O sugrįžti atsiimti pinigus ir užtrunka ilgai, ir dar turi ten įrodinėti, kad tikrai čia nesukeisti vaisiai. O gal pirkai prieš mėnesį, supūdei, tada nusipirkai naujų ir su "šviežiu" čekiu atneši seną granatą. Kaip įrodysi?

Irina

Irina portretas
Na kiekviena preke nepatikrinsi, nei kokybes skyrius, nei parduotuvėje. Granatus nepjausto perpus, kad patikrinti. Paėmei kvita ir grazinai I parduotuve. O cia, tragedija.. OMG

Jjei neturi savigarbos

Jjei neturi savigarbos portretas
Na kodėl vidus – visiškai supuvęs? Šiek tiek grūdelių dar gerų yra, tegul sulesa juos. O šiaip tai nejaučiu jokios užuojautos kvailaims, kurie vaikšto į skandinavines RIMI. Kiekvienam savo ir jei neturi savigarbos vaikščioti pas lupikautojus, kam turėčiau tokias užjausti?

Ar teisybe ?

Ar teisybe ? portretas
Negalvokit kad konkurentai snaudzia dabar tame segmente didele konkurencija

Taip

Taip portretas
Kur bepirktum granatas ar turguje ar Maximoje,negarantuotas ar tas vaisius geras,iš išorės visos vienodos ,o gal šalia esanti visai kokybiška,nu nepasisekė ,bet ne parduotuvė kalta,.Kad tik tokios bėdos būtų mūsų padangėje

Pisk konservai i snuki

Pisk konservai i snuki portretas
Naujas RIMI šūkis - “Šudinesne kokybe uz didesne kaina”. Konservu lervoms tinka.

to Rasa

to Rasa portretas
PastovEI....eik į pirmą klasę,berašti

to rasa-ne rasa

to rasa-ne rasa portretas
Ir ONUTE,ir RASA,ir JOANA, tai jos visos ONO,o pasivadinęs RASA-Norfos darbininkas galimai.

gėda

gėda portretas
Nu ir kas, jei atrodo iš išorės gerai, tai ar už vidų atsako parduotuvė, ar įlįs ji ten. Juokinga pirkėja.

To "Rasai"

To "Rasai" portretas
kacape, kodėl rašaisi moters vardu - ar maskuojiesi ar patinka pabūti moterimi?

Ar mes

Ar mes portretas
Lietuvoje didesnių problemų jau nebeturime, kad aptarinėjame tokio menkaverčio pirkinio kokybę? Visko gali pasitaikyti bet kurioje parduotuvėje ar turguje.

Buvau maciau

Buvau maciau portretas
Ten dar ir minos prie granatu guli, bet deja valytoja jas sau pasiema.

Maris

Maris portretas
Vadinasi didesnių bėdų nebeturime.

Eilini karta k.dienos

Eilini karta k.dienos portretas
Berasciai zurnalistai apsikakojo-"pasirode irasas apie pirktas granatas, kuriu vidus-visiskai supuves" O kulkosvaidziu Rimi nepardavineja?

Matyt,

Matyt, portretas
autorius, prieš rašydamas, kokį "faustpatroną" susikliukino...

>>> RASA

>>> RASA portretas
KREMLINE LERVA, nerašinėk kliedesių apie ukrainiečius !!!!!!!!

Tomas

Tomas portretas
Matomai norejo kovines granatos, o gavo valgoma. Ot ta rimi mulkina zmones.

Rasa

Rasa portretas
Tai pilna staigmenu parduotuve Kainos labai aukštos kasose vien ukrės ir net labai nachališkos gali ir akis iškabinti todėl Rimi produktai pastovei seni Lankomės savo lietuviškoje Norfoje ir labai patenkinti

veikėjas

veikėjas portretas
Gal tekste reikėjo parašyti, kad pirko..... granato vaisių, o ne granatą supuvusią, nes labai priprasmiškai skamba. :)

tai vistik , SAMANTA ILONYTE

tai vistik , SAMANTA ILONYTE portretas
ką pirko RIMI parduotuvėje?- GRANATAS ar Granatus ???

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Sakykite , o kaip patikrinti tokį produktą ar jis nesugedęs , gal tokius vaisius vertėtų pardavinėti jau perpjautus pusiau ir žinoma saugiai juos izoliavus nuo aplinkos poveikio .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių