Slaptose pažymose apie „Revolut“ – ryšiai su Kremliumi?

Grįžti į straipsnį

...

... portretas
Tai ar reikia suprast kad Maskva per 'Revolut' nori iš mūsų atsiimt tai ką per 'Snorą' prarado?..

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Viena iš rusų hibridinio karo pagrindinių ginklų yra bankininkystė.Lietuvoje jau nemažai rusiškų finansinių žaliūjų žmogeliukų.

Anonimas

Anonimas portretas
Norėjau pasakyti "išgis"...

Anonimas

Anonimas portretas
Kažin kiek šimtmečių turės praeiti, kol lietuviai išgins nuo antirusiško debilizmo ? Gal jis išnyks tik padvėsus paskutiniam lietuviui ?

:)

:) portretas
Kodėl tik mes Eurooa galime kažką kurti, jei sukuria Rusijos pilietis, kuris yra įmonės mokslo generalinis direktoriaus pavaduotojas, iškart skandalas ir kodėl rusų tarnybos negali gaut informacijos, jei mūsų irgi gautų viska, jei serveriai būtų Lietuvoje.

tik tiek

tik tiek portretas
Kremliniai nekvaili-snorai, .ukio-buratino bankai jau praeitis,dabar bando revoliucionieriskai [zengiant i koja su laikmeciu] startuoti finansu sektoriuje,nes uzsirauke galimybes per statytinius ir papirkinejamus bankininkus plauti pinigus vakaruose.

kaunietis

kaunietis portretas
Iš komentarų matyti, kad kremliniams palietė skaudamą vietą. Pradžioje ir aš maniau, kad p. Jakeliūnas per daug prie to kabinėjasi, bet po žurnalistų tyrimo... Prie šitų faktų, mano nuomone, leisti veikti Lietuvoje šiaim bankui TURI BŪTI UŽDRAUSTA. Visas pasaulis, o ypač Europa mato ir žino , kaip veikia [ ir kokiais metodais ] ta rytų agresorė. Todėl, kaip viena iš geriausiai besirūpinanti prieš kibernetinį terorą iš tos pačios valstybės šalis, MES PRIVALOME užkirsti kelią ir šiai landai [ per bankus].

Rusofobija - liga

Rusofobija - liga portretas
Melas ir rusofobiška prapoganda

ops,,,,,--- FNTT,VSD gave LRT tyrimo

ops,,,,,--- FNTT,VSD gave LRT tyrimo  portretas
skyriaus isvadas susirupino ........o tai ka veikia ta VSD su FNTT laukia kol zurnalistai isaiskins finansinius ir politinius nusikaltimus ????matomai uzsieme gaudo sikinykuose snipus....

orka

orka portretas
Skandinavams klynai šlampa?..

idomu

idomu portretas
Švedų bankai už propagandą moka kronomis, eurais ar doleriais?

Visus

Visus portretas
Jeigu ieskome banku savininku pavardziu ir kas jie tokie tai paskelbkit visu banku savininku pavardes swed banko siauliu banko savininkas labai idomi persona prancuzu zydas Jacgues attali priklausantis zymiam chabad klanui ka jismaziau pavojingas negu rusu veikejai bet jus jam savo pinigus patikit prie kurio kandidato i prezidentus siandien arciausiai stovi semitu chabad kas pasakys prie trumpo jie priejo per jo dukra nes zentas chabadnikas o per kur prie lietuvos busimo prezidento prisislies tie slapti agentai pavojingesni uz kazkokius rusu agentus prie nausedos ar prie skvernialio nes tas jau i izraili pasikulsuntuoti islekti zada

manau

manau portretas
Kol rusai "puola" patriotai su nezabudkėmis atlapuose gali nevaržomai vogti, rusai dar puls ilgai.

'dedule'

'dedule' portretas
rusai puola,ir puls.....

konservatoriški dvigubi standartai ?

konservatoriški dvigubi standartai ? portretas
Prieš mėnesį PIRMOJI EUROPOJE LIETUVA suteikė specializuoto banko licenciją bendrovei „Revolut“, kuri sukėlė įtarimų Seimo nariui S. Jakeliūnui. Parlamentaras kreipėsi į FNTT ir VSD, kad šie patikrintų finansų bendrovės verslo modelį ir saitus su Rusijos politikais. ------- P.S. tarnybos 'saitus ' kaip supratau rado ? Ką gina Lietuvos bankas ir ko taip nervinasi konservatorius Kreivys ? Skundžia finansų ministrui Jakeliūną ? Įsivaizduoju kokie būtų aimanavimai apie "darbą kremliui " , jei su tokiu banku dirbti būtų pasirinkęs Karbauskis ar koks "valstietis " :))))) užsiklyktumėte "patriotai " ? "Banko " atveju yra artima giminystė - tėvas , o Karbauskis turi žinoti kažkokius įmonės, iš kurios perka ir kiti Europoje, akcininkus ? Netikiu konservatoriais ...ir visokiais liberalais t.y. selektyvią "tiesą " išpažįstančią seimo opozicija

Suomis

Suomis portretas
Matai kaip švedbankai nerimauja. Gal pažiūrim kaip ten pas juos ryšiai vyniojasi - ar čia paslaptis didelė?

Saulius

Saulius portretas
O Storonskio prosenelis dalyvavo 1917 metų revoliucijoje. Manau, Storonskį reiktų sušaudyti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių