Quantcast

Oro uostuose neliks COVID-19 testavimo punktų

Nuo spalio 28 dienos Kauno ir Palangos, o nuo lapkričio 1 dienos Vilniaus oro uoste nebeliks COVID-19 testavimo punktų. Paslauga nebebus teikiama dėl sumažėjusio keleivių poreikio testuotis prieš ar po kelionės.

2022 metais Europos šalys sparčiai atsisakė keliautojams taikomų ribojimų, kurie buvo įvesti dėl koronaviruso sukeltos pasaulinės pandemijos: nebeliko reikalavimo turėti neigiamo testo rezultato, skiepijimo ar persirgimo faktą patvirtinančius dokumentus. Taip pat daugelyje šalių įgyvendinus ir tęsiant sėkmingas skiepijimo kampanijas – nebeliko poreikio papildomai testuotis.

Lietuvos oro uostų atstovai primena, kad grįžtant į Lietuvą iš bet kurios pasaulio šalies nebetaikomi jokie COVID-19 ribojimai: nebereikia pildyti anksčiau reikalautos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) kontaktinės formos, turėti neigiamo testo atsakymo net ir neskiepytiems arba liga persirgusiems asmenims, taip pat nebetaikoma saviizoliacija.

Vis dėlto prieš kelionę keleiviai raginami patikrinti konkrečioje šalyje taikomus reikalavimus. Ši informacija gali būti aktuali tiems keliautojams, kurių galutinis kelionės tikslas nėra Europos Sąjungos šalys.

Informaciją tikrinti rekomenduojama oficialiose valstybės, į kurią vykstama, puslapiuose, o papildomai apie esamas kryptis ir likusius kai kurių šalių rekomendacijas keliaujantiems galima rasti specialiame Lietuvos oro uostų polapyje https://www.vilnius-airport.lt/kryptys-is-lietuvos-oro-uostu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Alex 2 bus tau

Alex 2 bus tau portretas
o kap gyveniom 2000 metų? neviduriuoamo dėl snarglinių virusų?

Gyvenu \\\\\.../////

Gyvenu  \\\\\...///// portretas
dirbu Anglijoje ir teko daug skkraidyti LT-UK,tai tiems testams išleidau be reikalo krūvą pinigų,kas GRĄŽINS,biznieriai-žudikai?

Bus tau tryda

Bus tau tryda portretas
Jei tavo artimas žmogus susirgs ir bus liekamieji simptomai ar neduok dieve numirs?kai mūsų nepaliečia tai tryda ,biznis ir t.t.covid niekur nedingo tik valdžia nusiplove ir pinigų neišleidines paliko žmogui spręsti saugotis tikrintis sirgti ar mirti...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių