Loterijas skeptiškai vertinęs šakiškis „Teleloto“ laimėjo butą

 • Teksto dydis:

Praėjusį sekmadienį baigėsi daugiau nei mėnesį trukusi „Teleloto“ šventinė akcija ir pagaliau paaiškėjo, kam atiteko pagrindinis jos prizas – elegantiškai įrengtas trijų kambarių butas sostinėje. Iš net 40-ies per penkias laidas atrinktų pretendentų sėkmė pasirinko šakiškį Remigijų. Kuris iki šiol apskritai abejojo galimybe laimėti loterijoje.

Bilietą padovanojo dukra

Kadangi pats Remigijus loterijų bilietų įsigydavo itin retai, šie jį pasiekė kitu būdu.

„Dukra suko galvą, ką čia tam tėčiui, kuris lyg ir visko turi, padovanoti švenčių proga. Na ir nusprendė pasitarti su mama. O ši kažkodėl leptelėjo nupirkti loterijų bilietų“, – apie praėjusių metų pabaigoje susiklosčiusią situaciją pasakoja Remigijus.

Dukrai mamos patarimas pasirodė vykęs, tad Remigijus švenčių proga sulaukė šūsnies įvairių loterijų bilietų. Tarpušvenčiu, turėdamas laisvo laiko, jis nusprendė juos pasitikrinti internetu.

Tikrai nieko nesitikėjau. Ir kai tikrindamas vieną iš „Teleloto“ bilietų pamačiau, kad tapau pretendentu – net nesupratau apie ką čia.

„Tikrai nieko nesitikėjau. Ir kai tikrindamas vieną iš „Teleloto“ bilietų pamačiau, kad tapau pretendentu – net nesupratau apie ką čia. Tada pasiskambinau į loterijos atstovybę. Paaiškino, kad esu vienas iš kandidatų laimėti trijų kambarių butą sostinėje ir kad reiks sekmadienį atvykti į laidą“, – kaip viskas vyko toliau pasakoja vyras.

Sėkmė sujaukė planus

Tiesa, iš pradžių Remigijus kvietimo vykti į laidą svarstė išvis atsisakyti: „Galvojau – ar iš kandidato virsi laimėtoju, neaišku. Čia tik galimybė. O mes su šeima jau turėjome konkretų planą – vykti slidinėti“.

Vis tik, nors ir negali įvardinti, kas konkrečiai privertė pakeisti požiūrį – vyras nusprendė ilgai planuotą kelionę atidėti. Ir šįkart aiškų planą iškeisti į sėkmės galimybę.

„O tada, kartu su sprendimu, kad vyksiu – priėmiau ir sprendimą nuoširdžiai tikėti, jog grįšiu kaip buto laimėtojas. Kaip matome, tas pasiteisino“, – juokiasi šakiškis.

Išlieka santūrus

Tikėdamas, jog taps pagrindinio „Teleloto“ šventinės akcijos prizo laimėtoju, Remigijus pirmiausia vyko į pusfinalį, kur ištraukė kvietimą į finalą. O dar po savaitės su tuo pačiu nusiteikimu dalyvavo ir finaliniame žaidime – kuriame mintys tapo realybe.

Po sėkmę atnešusio žaidimo vyras kartu su žmona ir „Teleloto“ vedėjais – Renata bei Deiviu Norvilais – iškart vyko apžiūrėti laimėto buto.

„Aš esu santūrus, tad džiaugsmą pasilaikiau sau. Kur kas daugiau emocijų parodė žmona. Ir dukra, kuriai paskambinę pranešėm, kokią vis tik dovaną švenčių proga tėčiui įteikė. Tiesa, ji abiturientė, tad, jei nuspręs ateityje studijuoti Vilniuje, ši dovana pravers ir jai“, – sako pilnai įrengto būsto šalia Verkių regioninio parko ir Neries krantinės naujasis savininkas.

Paklaustas, ką dabar perduotų tiems, kurie vis dar skeptiškai vertina loterijas, Remigijus atsako paprastai: „Pasirodo, laimėti įmanoma. Bet to tikrai nebus, jei bilieto neturėsi ir netikėsi.“

Remigijui atitekęs butas Vilniuje – ne vienintelis prizas, dovanotas „Teleloto“ žaidėjams per praėjusį šventinį laikotarpį. Kalėdinės akcijos metu taip pat išdalinta kelios dešimtys naujos kartos „Volkswagen“ visureigių bei 2500 kitų šventinių prizų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kas gi vis dėlto laimėjo ir nei kiek nepraturtėjo tuos dvidešimt tris milijonus nereikia lia lia

Karolina

Karolina portretas
Sveikinu Jus labai. Jūs esate mano krikšto tėvai ir labai džiaugiuosi dėl jūsų. Linkiu kuo geriausios ateities naujame bute. Jūs nusipelnėte tokios sėkmės.

Emilija

Emilija portretas
Taip eurodžiakpotas tikras marazmas sukčių gauja ieško patiklių žmonių .
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių