„Kidy Tour“ pernai skraidino penktadaliu daugiau nei ankstesniais metais

 • Teksto dydis:

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pernai iš Vilniaus įvykdė penktadaliu daugiau skrydžių nei 2019-ais metais. Anot bendrovės vadovo, pernai bendrovė veiklą pradėjo tik balandžio mėnesį ir skraidino 120 kartų. Tuo tarpu 2019-ais veiklą vykdė ištisus metus ir įgyvendino 100 skrydžių.

G. Aukštuolio teigimu, nepaisant dažnesnių skrydžių pernai, kalbėti apie tai, kad turizmo rinka grįžo į priešpandeminius metus – nebūtų teisinga.

„Rinka pasikeitusi iš esmės. Kelionių kainos pernai ir ankstesniais metais skiriasi kartais. Užsienio kurortai dėjo milžiniškas pastangas, kad būtų sugražinti turistų srautai – koregavo kainas, plėtė pasiūlą, tad lyginti ankstesnių metų ir praeitų, nelabai galima“, – sakė „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Jo vadovaujama bendrovė pernai skrydžius į užsienio kurortus pradėjo balandį ir tęsė iki metų galo, tuo tarpu 2019-ais skraidino ištisus metus. Vien pernai, poilsines keliones į Turkijos, Egipto ir Bulgarijos kurortus per devynis mėnesius rinkosi beveik 20 tūkst. keliautojų arba 10 proc. daugiau nei 2019-ais, kuomet per visus metus keliavo beveik 18 tūkst..

„Didžioji dalis mūsų keliautojų – šeimos su vaikais, tačiau priešingai nei ankstesniais metais, pernai keliautojai vyko net kelis kartus per metus, o ne vieną. Tai nauja tendencija, rodanti, kad vis daugiau šalies gyventojų renkasi kuo daugiau dienų praleisti šiltuose kraštuose“, – sakė „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Savaitės trukmės atostogos Turkijoje, penkių žvaigždučių viešbutyje tekainuoja 300 eurų, kai tuo tarpu anksčiau – apie 800.

Pasak jo, tai lėmė net kelis kartus mažesnės kainos, nei iki šiol.

„Savaitės trukmės atostogos Turkijoje, penkių žvaigždučių viešbutyje tekainuoja 300 eurų, kai tuo tarpu anksčiau – apie 800“, – pasakojo jis.

„Kidy tour“ 2021 m. duomenimis, daugiausiai turistai ilsėtis vyko į Turkiją bei Egiptą. Taip pat populiarėjo trumpos trukmės atostogos – 3 naktų, Turkijoje.

„Tai nauja tendencija, kuri, manau, stiprės ateityje. Savaitgalis Turkijos kurorte, kainuoja gerokai mažiau nei ne sezono metu Lietuvos viešbučiuose, o pridėjus oro sąlygas, aptarnavimą ir vos 3 valandų skrydį, tokios trukmės atostogos turi visas galimybes tapti vienomis populiaresnių“, – sakė jis.

„Avia Solutions Group“ vienija daugiau nei 7 tūkst. profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų. „Avia Solutions Group“ teikia orlaivių remonto, pilotų ir kitų aviacijos specialistų mokymų, atrankos bei nuomos, antžeminio lėktuvų aptarnavimo ir kuro pylimo, verslo klasės skrydžių, aviacijos IT sprendimų, kelionių organizavimo ir kitas paslaugas. Grupė aptarnauja virš 2 tūkst. klientų nuo Amerikos iki Azijos bei turi daugiau nei 500 licencijų įvairiai veiklai vykdyti.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių