„Kesko Senukai“ plečia asortimentą – pradeda prekiauti knygomis

 • Teksto dydis:

Didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“, atsižvelgdamas į pasikeitusius klientų įpročius, plečia prekių asortimentą – pradeda prekiauti knygomis.

„Pastaruoju metu pastebime, jog mūsų klientams svarbu kuo platesnį prekių asortimentą rasti vienoje prekybos vietoje, o tai mus paskatino plėsti asortimentą. Siekdami atliepti savo pirkėjų poreikius ir pasinaudodami sukaupta patirtimi, pildome parduotuvių asortimentą knygomis“, – teigia Elona Uckutė, „Kesko Senukų“ atstovė.

Pasak jos, asortimento pildymo naudą pirkėjai galės įvertinti ir pasikeitus situacijai šalyje. Jei prasidės antroji koronaviruso banga ir teks riboti apsilankymus viešosiose erdvėse, pirkėjai mėgstamą knygą galės įsigyti kartu su būtinomis namų remonto, interjero ar sodo-daržo prekėmis.

Rugpjūčio pradžioje prekyba knygomis pradėta septyniose parduotuvėse: Vilniuje (Ukmergės g., Lukšio g., Vikingų g.), Kaune (Draugystės g., Islandijos pl.), Klaipėdoje (Šilutės pl.) ir Šiauliuose (Pramonės g.). Jau šį rudenį knygų bus galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt.

Klientai gali rinktis leidyklų „Alma littera“, „Baltos lankos“, „Tyto alba“, „Vaiga“ ir kitų leidėjų knygas. Pateikiamas daugiau nei 400 skirtingų knygų asortimentas: pasaulio ir lietuvių autorių grožinės literatūros kūriniai, populiariosios psichologijos, receptų knygos, knygelės vaikams.

„Siekiame, kad mūsų pirkėjai „Senukuose“ rastų tai, ko jiems tuo metu labiausiai reikia. Įsibėgėjus atostogų sezonui, įsigydami paplūdimio skėtį ar šaltkrepšį, pirkėjai gali pasirūpinti ir gera atostogų knyga“, – atkreipia dėmesį E. Uckutė.

Jos teigimu, naujasis knygų asortimentas taip pat naudingas pirkinius naujiems mokslo metams planuojantiems tėvams, nes knygų skaitymas – neatsiejama gerų mokymosi rezultatų dalis.

Šiuo metu „Kesko Senukai“ Baltijos šalyse ir Baltarusijoje valdo 159 parduotuvių tinklą, iš jų – 86 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves Lietuvoje.


Šiame straipsnyje: Kesko Senukaiprekybaknygos

NAUJAUSI KOMENTARAI

...,labai GERAI,jeigu ir...

...,labai GERAI,jeigu ir... portretas
nenuPERKI tai gali AKIS paGANYTI...,knygos dabar GRAZIOS ir BRANGIOS kaip ELITINES PROSTITUTES neVISIEMS IPERKAMOS... TASKAS

Knygos tai š..o vietoj

Knygos tai š..o vietoj portretas
Darykit pagaliau 30% nuolaida visom prekėm. Niekaip negalima sulaukt nuolaidos, kokiem šudam tai darot, kurie niekas neperka. Jau nebėra nei tos reklamos per tv kur skelbiam žinią įpatingą kai senukuos daug kas pinga. Kas jum pirks tas knygas, aš ir už dyką neimčiau, kam jos reikalingos, nesamonė, sukiši pinigus ir paskui gulės ir dulkės , arba iš kart išmest į konteinerį.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių