Kaune duris atvėrė nauja „Lidl“ parduotuvė

 • Teksto dydis:

Plėtrą šalyje tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ sausio 26 dieną atidarė pirmąją parduotuvę šiais metais. Naujoji parduotuvė duris atvėrė Kaune, adresu B. Brazdžionio g. 23B. Ši parduotuvė – tryliktoji Kaune ir 66-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Nors atidarymo dieną naujoji parduotuvė duris atvėrė 8 val., įprastu darbo laiku parduotuvė pirkėjų lauks nuo 7 iki 22 val. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1,4 tūkst. kv. metrų, parduotuvėje veikia vienuolika kasų – penkios iš jų yra standartinės, pirkėjų patogumui taip pat įdiegtos ir šešios savitarnos kasos.

Prekybos tinklas taip pat tęsia elektromobilių stotelių plėtrą. Prie parduotuvės esančioje patogioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta ir elektromobilių įkrovimo stotelė.

Patogi lokacija ir indėlis į miesto infrastruktūrą

Naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė intensyvioje eismo vietoje – tarp Kauno miesto centrinės dalies ir šalia esančių sparčiai besiplečiančių gyvenviečių. Dėl savo lokacijos, parduotuvė patogi apsipirkimams ne tik Vijūkų, bet ir Giraitės, Romainių gyvenvietės dalies gyventojams bei važiuojantiems Vakariniu aplinkkeliu.

Atidarant naują parduotuvę buvo prisidėta ir prie Kauno miesto viešosios infrastruktūros gerinimo. Siekiant pagerinti tiek vairuotojų, tiek pėsčiųjų susisiekimą, B. Brazdžionio ir A. Šapokos gatvių sankirtoje vietoj paprastos keturšalės sankryžos buvo įrengta vienos eismo juostos žiedinė sankryža su saugumo salelėmis bei pėsčiųjų perėja.

Ties įvažiavimu į žiedinę sankryžą iš B. Brazdžionio gatvės buvo įrengta papildoma lėtėjimo juosta ir apsaugotas dešinysis posūkis į A. Šapokos gatvę. Patogesniam pėsčiųjų judėjimui įrengta viešojo transporto stotelė ir pėsčiųjų takai.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 66 „Lidl“ parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Karantinų krautuvė

Karantinų krautuvė portretas
Į LIDLus eina tik vargdieniai, kurie iš Lietuvos nėra išvažiavę. Jie čia matyt jaučiasi kaip į užsienį išvažiavę. O apsišvietę ir išsilavinę žmonės jau puikiai žino, kad čia nieko gero nerasi. Net kainos prie prekių neatitinka tos, kurią išmuša kasose. LIDLai tikrai teverti "Karantinų krautuvės" vardo.

Ieva

Ieva portretas
Mums patinka, einam ir eisim, jokių problemų. Nežinau, ar visuose Iki, bet mūsų prie namų ištisai stringa savitarnos kasos, darbuotojo laukt reikia. Lidle taip niekada nebūna, o jei pasitaiko koks neaiškumas, iškart ateina darbuotojas. Yra tikrai gerų prekių, nežinau ko ponams neįtinka.

na

na portretas
nežinau kaip kitur ,bet Tauragės ldl pradėjo sukčiauti,--lentynuose matai ,kad yra akcija,o kasoje jokios akcijos nėra,tai patyriau ne vieną kartą
VISI KOMENTARAI 28
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių