„Eurovaistinė“ – vienintelė vaistinė Šeimos kortelės turėtojams teikianti nuolaidas

 • Teksto dydis:

Nuo lapkričio 11 dienos visi Šeimos kortelės turėtojai gali papildomai naudotis ir naujo partnerio – vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ – nuolaidomis.

Šeimos kortelės turėtojui suteikiamas išskirtinis iki -30 proc. nuolaidų pasiūlymas (maisto papildams -30 proc., kosmetikai -25 proc., nereceptiniams vaistams -20 proc., kitoms prekėms iki -20 proc. nuolaida).

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sako, kad vieno didžiausių vaistinių tinklo prisijungimas prie Šeimos kortelės partnerių labai pasitarnaus gausių ir neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų patogumui.

„Manau, šeimos tikrai labai palankiai įvertins „Eurovaistinės“ apsisprendimą tapti Šeimos kortelės partnere tiek dėl reikšmingų nuolaidų, tiek dėl to, kad vaistinėse žmonės lankosi gana dažnai. Sveikinu šį sprendimą, jis liudija, jog esate šeimoms draugiška įmonė“, – susitikimo su „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damuliene metu sakė socialinės apsaugos ir darbo ministras.

Šiuo metu gausioms ir neįgalius vaikus prižiūrinčioms šeimoms yra išduota daugiau nei 12 tūkst. kortelių. „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė viliasi, kad pagrindinio šalies vaistinių tinklo įsitraukimas į partnerių sąrašą kortelių turėtojų kiekį padvigubins.

„Eurovaistinėje“ visuomet norime padėti. Jau dabar turime daugiau nei 400 tūkstančių senjorų kortelės turėtojų ir jiems bet kuriuo metu suteikiame dideles, reikšmingas nuolaidas. Suteikdami Šeimos kortelės turėtojams galimybę sutaupyti, esame tikri, kad padidinsime ir norinčių šią kortelę turėti kiekį“, – sako „Eurovaistinės“ vadovė.  

Šeimos kortelės suteikiamais privalumais gali naudotis gausios ir neįgalius nepilnamečius ar suaugusius vaikus prižiūrinčios šeimoms.

Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas ir nuolaidas prekėms, paslaugoms, renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Nuolaidas ir lengvatas teikia Šeimos kortelės partneriai – privačios įmonės, viešosios įstaigos ir kitos organizacijos.

Vaistinėje net nebus būtina atsinešti turimos Šeimos kortelės, nes ji bus susieta su vaistinės lojalumo programos kortele. Turintiems Šeimos, ir „Eurovaistinės“ kortelę, paskambinus nemokamu numeriu 8 800 50005 tereiks padiktuoti vaistinės lojalumo programos numerį bei Šeimos kortelę identifikuojantį kodą. Neturintiems vaistinės kortelės, ją įsigijus „Eurovaistinėje“ paskambinus tuo pačiu numeriu tereiks ją užregistruoti. Kortelei taikomos Šeimos kortelės nuolaidos įsigalios netrukus, ilgiausias galimas naujos kortelės užregistravimo laikas – penkios darbo dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

TEISININKAS ANTANAS

TEISININKAS ANTANAS portretas
KUKURAITI KADA UZSIIMSI DARBO SAUGA KLAIPEDOJE ?ZMONES ZUDOMI >>>>PROKURORAI LOJALUS?

Tai

Tai portretas
Ar tai ne korupcijos viršūnė? Už tokią nuotrauką ir paramą (abipusę) reikia palikti ministro postą! Čia nesulyginamas indėlis su konjako dėžute, ar vakariene restorane.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Kurkulaiti, manau greitu laiku turesime bendru reikalu, tavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija visai po b l e d i a m k u r v o m is yra isejusi
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių