Druskininkiečiai prašo pagalbos dėl ES sankcijų sanatorijai: kur dėsite 400 bedarbių?

Vika

Vika portretas
Tadai! Sakot? Sanatorija yra PILNAI finansuojama Baltarusijos Respublikos. O domejotes, kiek mokesčių ji sumoka Lietuvai per metus? Apie 1mln EUR. Čia tarp kitko. Mada buzot, matau, niekada nepraeis

>Tadas

>Tadas portretas
pagal jus tai atlyginimus turi moketi Baltarusija o mokescius jie turi moketi Lietuvai nieko sau norai

Tegu pseudo prezidentas paremia

Tegu pseudo prezidentas paremia portretas
Del suklastotu rinkimu ir mušamu zmoniu, sankcijos, jie zinojo, kam dirba

tadas

tadas portretas
Jei sanatorija priklauso Baltarusiai, tai tegul ir kreipiasi į Baltarusios valdovus. Kodėl svetimos valstybės darbuotojams algas turėtų mokėti Lietuvą? Nebent avansu, jei Baltarusia įsipareigotų vėliau grąžinti išmokas.

na na

na na portretas
O Klaipėdos uostą ir geležinkelius pamiršot ? Ten darbą praras daug kartų daugiau žmonių - bet MŪSŲ VADOVAI GALI GĖRĖTIS SAVIMI - juk visas pasaulis Į JUOS žiūri, ir žiūri , kaip Lietuva spjauna į savo ekonominius interesus ir žmones .

Tiesos ir stiprybės.

Tiesos ir stiprybės. portretas
Pirmiausia ,kokią teisę turi Švedbankas šeimininkauti mūsų valstybės teritorijoje/Jeigu nederinta su valstybės atstovais tai yra nusikaltimas----kišimasis į dviejų savarankiškų valstybių ilgalaikį tarpvalstybinį susitarimą.Pažeidžiamos darbuotojų teisės ir sutrikdomas pasitikėjimas banku ir atsakingais valstybės vadovais.Jeigu derinta su p.Premjere ar p.Prezidentu,tai jie nesugeba tarnauti Lietuvos valstybei ir jos žmonėms,O gal čia šitų pilnai neišsivysčiusių seimo gaidelių su URM organizuotas lezbių šau.Paprasti Lietuvos piliečiai labai apgailestaujame už šį nešvarų ir niekingą banko poelgį.Bankas galutinai prarado mūsų pasitikėjimą////////Sėkmės tolimesnuose darbuose ir stiprios sveikatos Jūsų ligoniukams.

Žmonės

Žmonės portretas
Šiandien sanatorija ,kitas dienas kitos įmonės...ir netik Druskininkuose wamzdiec ......

na kas SIKO daugiausiai [anukelis, anusauskas

na kas SIKO daugiausiai [anukelis, anusauskas portretas
nauseda,sikmonyte , su Cmil nielsen] stai sie padarai lai ir kuria 400 zmoniu darbo vietas...... Parazitai , makaluojasi gnydos milziniskas algas sau patys pasdiskyre ir krecia sunybes tautai ir valstybei --statyt padlas prie sienos ir kaip sake Valinskas saudyt kaip sunis,.

bukaliai

bukaliai portretas
buki tie belorus darbuotojai. jus geriau batkai siuskite laiska prasydami perregistruoti savininka, o ne prasykite atsaukti sankcijas batkai, nes, mat, "nezinojome kur ir kam dirbame".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių