Daugėjant susirgimų vėl aktyviai dezinfekuojamos rizikingos laiptinės

Grįžti į straipsnį

Tokia prevencija

Tokia prevencija portretas
negalėjo net būti nutraukta. Bet kai Veryga viskam savo durna krame vadovauja tai nėra ko stebėtis

Vėl aktyviai?

Vėl aktyviai? portretas
Pirmą kartą girdžiu, kad išvis dezinfekuoja. Ir ką reiškia rizikingos laiptinės? Arba rizikingos arba ne.

beje

beje portretas
KAUNO BUTŲ ŪKIS TAIP PAT NUSKALPUOJA ŽMONES.ĮDOMIAUSIA,KAD LAISTO LAIPTINES, O SKAIČIUOJA PAGAL BUTO PLOTĄ:)))

tai

tai portretas
ne dezinfekavimas.Tai laiptinių niokojimas ir pasipinigavimas.

Nežiniukas

Nežiniukas portretas
Kažin, kada bus dezinfekuojami nuo durnumo valdžiažmogiai?

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
svieto.

Gyvent.daug.

Gyvent.daug. portretas
Dezinfekavimo darbus atlieka tam paruošti ir turintys kvalifikaciją žmonės o ne UAB Būsto valda. Neįsileiskite nuodytoju i namą, nes išnuodys dar esamus sveikus žmones.

Kazys

Kazys portretas
Pinigelius išplaus UAB Būsto valdos, vandeniu papurkš laiptinėse ir i kisene prisides pinigų ir ne mazai.Nuprotejimas vyksta nejaugi nesuprantate, ateja UAB Būsto valdų dykaduoniai išmarins ubagus daugiabučiuose papurške nuodų .Išdves kaip tarakonai .Neįsileiskite i laiptines,juk matote kokia apranga pas juos ir kaukės,tai ne skuduras ant veido ,kaip pas visus piliečius.

Med.

Med. portretas
Užtenka žaisti ir tyčiotis iš žmonių ,juk kiekvienas protingas supranta, kad nuo užkrato masinio apsisaugoti neįmanoma.Miršta pirmiausia silpniausi,užsikrečia stipresni, po to tie stipresni suserga ir taip toliau vyksta grandininis užsikrėtimas,pagal žmonių sveikatos stovį.Visiškai apsisaugoti neįmanoma nuo masinio užkrato. Silpnesni miršta anksčiau ,stipresni mirs vėliau.Tokia tiesa.O koks žaidimas vyksta ,pamatysime vėliau.Faktiškai kas nori ilgiau gyventi ,reikia vengti viešų vietų ir svetimų žmonių ,netgi kaimynų.Tokia tiesa.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai bent afera,ir kas gražins pinigus,juk turim mokesčiuose pažymėta kiek sumokėta už dezinfekciją.Kur kreiptis?O gal administratorius akis prasikrapštys pats?

Va , kur išlindo yla iš maišo

Va , kur išlindo yla iš maišo portretas
Dizinfekuoja tik tas daugiabučių laiptines kur gyvena žmogus sergantis Covid-19, ir dar nemokamai dizinfekavo ankščiau ir dabar. O mūsų namą administruojanti Būsto valda, per visą karantiną už laiptinių dizinfekavimą nuo gyventojų plėšė pinigus, ir dar daug mokėjom, o va prašau, Mano Būstas nemokamai dizinfekuoja, ir nuo gyventojų nei cento nepaima, nes yra finansuojama Janukonio. Tai visiem turėtu finansuot, o Būsto valda kad ir finansuoja vistiek sau į kišenę kraunasi už dizinfekavimą prisirinke tukstančius eurų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių