13 mln. eurų Lietuvai – vilnietis „Vikinglotto“ laimėjo Baltijos šalyse rekordinę sumą

 • Teksto dydis:

Trečiadienio vakarą Lietuvą sudrebino rekordas – „Vikinglotto“ žaidėjas iš Vilniaus laimėjo Aukso puodą su daugiau nei 13 mln. eurų. Šis laimėjimas didžiausias per beveik 30 loterijų organizavimo metų ne tik mūsų šalyje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Vasario 10 d. pirktas „Vikinglotto Plius“ bilietas žaidėją iš Vilniaus pavertė sėkmingiausiu žmogumi šalyje. Jam atiteko daugiau nei 13 mln. eurų – beveik dvigubai daugiau nei ankstesnis 7,6 mln. eurų rekordas.

Laimingasis bilietas pirktas parduotuvėje „Iki“, esančioje Buivydiškių g. 17, Vilniuje. Laimėtojui atiteko „Vikinglotto“ Aukso puodas su 13 082 472 eurais, kurį atnešė loterijos bilietas su atsitiktiniu laimingų skaičių deriniu. Žaidėjas kviečiamas susisiekti su loterijos organizatore „Olifėja“, paskambinant telefono numeriu +370 5 275 17 51, ir vėliau atvykstant pareikšti teisių į laimėjimą. Tam bus reikalinga pristatyti laimingąjį bilietą.

„Džiaugiamės žaidėjui iš Lietuvos tekusiu laimėjimu ir sveikiname naująjį milijonierių, kuris padvigubino iki šiol kauniečiui priklausiusį rekordą. „Vikinglotto“ loterijoje kiekvieną trečiadienį dalyvauja žaidėjai iš 10 šalių. Jie visi kartu suneša loterijos prizinį fondą. Būtent dėl šios loterijos tarptautiškumo galime žaidėjams pasiūlyti tokio įspūdingo dydžio laimėjimus“, – laimėtoją sveikino „Vikinglotto“ Lietuvoje organizuojančios „Olifėjos“ generalinis direktorius Antanas Muraška.

Kartu su lietuviu laimėjimais trečiadienio vakarą džiaugėsi dar du žaidėjai. Danas ir norvegas pasidalino „Vikinglotto“ Didįjį prizą – 249 tūkst. eurų.

Rekordinį laimėjimą atnešęs „Vikinglotto Plius“ bilietas turi 6 skaičių derinius, jo kaina – 4,5 euro. Paprastame „Vikinglotto“ biliete būna 2 skaičių deriniai. Aukso puodas laimimas atspėjus 6 pagrindinius ir 1 papildomą, Vikingo, skaičių.

Vilniečio sėkmė taip pat pralenkė ankstesnį, 2020-aisiais estui atitekusį įspūdingą laimėjimą. Liepos 1 d. daugiavaikis tėtis iš Estijos „Vikinglotto“ laimėjo 10,8 mln. eurų. Šis žaidėjas visą savaitę girdėjo naujienas apie didžiulį laimėjimą Estijoje ir tik nusprendęs internetu nusipirkti bilietų kitos savaitės „Vikinglotto“ žaidimui, pamatė, kad daugiau nei 10 mln. eurų atiteko būtent jam.

Loterija „Vikinglotto“ pasižymi dažnais laimėjimais. 2020-aisiais 42 lietuviai laimėjo 5+1 kategorijos prizus, skirtus tik Lietuvai, kurių bendra vertė buvo didesnė nei 768 tūkst. eurų. Lietuvos žaidėjams iš viso atiteko laimėjimų už daugiau nei 3,22 mln. eurų.

Šis vilniečiui atitekęs laimėjimas pagerino iki šiol „Eurojackpot“ loterijai priklausiusį Lietuvos laimėjimų rekordą. Prieš keletą metų inžinierius iš Kauno „Eurojackpot“ loterijoje laimėjo 7,6 mln. eurų.

„Vikinglotto“ organizuojanti loterijų bendrovė „Olifėja“ 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiria sporto paramai ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vykdomam šalies olimpiečių rengimui. Per 28 veiklos metus „Olifėja“ tam skyrė daugiau nei 90 mln. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia pasidžiaugti as vis galvoju kad i mano kiema taip pat ateis šventė! svajoniu pilna svajoti verta jos pildosi. Kartais pasidžiaukti svetima laime irgi teikia viltį!

100 proc. kad melaginga reklama

100 proc. kad melaginga reklama portretas
Jau keli metai net 1eu neduoda "išlošti", o čia matai runkeliams 13000000eu duos...

nesąmonė

nesąmonė portretas
Niekad neperku bilietų. Loterija tai ne investicija...
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių