A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.

Sekmadienį pasirašytame dokumente vaistinėms ir parduotuvėms rekomenduojama vieno pirkimo metu parduoti ne daugiau kaip dešimt respiratorių ir ne daugiau kaip 50 porų apsauginių pirštinių.

„Dabar visi turime būti solidarūs ir suprasti, kad, jei nusipirksime, pavyzdžiui, kelis įpakavimus pirštinių, kurių tokio kiekio mums dabar nereikia, tai reiškia, kad kitas žmogus jų išvis negalės įsigyti. Juolab, kad apsaugos priemonės pandemijos akivaizdoje tapo tikrąja to žodžio prasme – aukso vertės“, – sako A. Veryga.

Anksčiau A. Veryga buvo rekomendavęs parduoti ne daugiau kaip 50 medicininių kaukių ir dezinfekcinio skysčio ne daugiau kaip vieną taros vienetą, o jeigu talpa mažesnė, – kelis vienetus, kurių bendras kiekis neviršytų litro.

Visuomenės informavimo grupei vadovaujantis premjero patarėjas Giedrius Surplys yra sakęs, kad tokie ribojimai susiję su siekiu užkirsti kelią bandymams spekuliuoti šiais itin reikalingais produktais.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, prekybos vietas turėjo pasiekti beveik 300 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio. Leidimus gaminti dezinfekcinį skystį turi 36 šalies įmonės, artimiausiu metu rinkai bus patiekta daugiau šios produkcijos.NAUJAUSI KOMENTARAI

PRABUSKIT

PRABUSKIT portretas
Ir vel apsireiske PRANASAS Kestas bet jo apsireiskimas nieko gero kovojant su korona virusu nepades.Man labai gaila dalies FARMACININKU ir tu ZMOGYSCIU kurios sitokiu siaubingai sunkiu laikotarpiu ivairiausiais budais bando pasipelnyti slepdami ir PERPARDAVINEDAMI tautieciam skirtas apsaugos priemones. Supraskit visi kurie siuo metu praradot sazine ir perpardavinejat sias taip reikalingas tautieciam priemones noredami praturtet is tautos nelaimes jusu gyvenimo pabaiga bus labai skausminga,PATIKEKIT JUS TURTINGESNI NETAPSIT BET DIEVO RYKSTE JUS NUBAUS

Labas Kęstai

Labas Kęstai portretas
Kur buvai dingęs :)

Kęstas

Kęstas portretas
Tikrai nereikia kontroliuoti kainas, tačiau amoralus pasipelnijimas iš tautos nelaimės yra neleistinas. Kaip tai padaryti? Seniai žinoma - pakeisti pelno mokesčius. "1918 m. ispaniškojo gripo pandemijos metu JAV visas pelnas, kurį pelnė korporacijos, viršijantis 8 procentų nuokapitalo, buvo laikomas nenormaliu, o nenormalus pelnas buvo apmokestinamas progresinėmis normomis iki 80 procentų. Panašūs mokesčiai už perteklinį pelną buvo taikomi per Antrąjį pasaulinį karą ir Korėjos karą. Visi šie mokesčiai turėjo vieną tikslą - įsitikinti, kad niekas negali gauti žiaurios naudos iš situacijos, kurioje nukentėjo masės gyventojų." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.
VISI KOMENTARAI 68
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių