Sporto klubai: lankytojų srautai sumažėjo penktadaliu

Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos (LSKA) prezidentas Aurimas Mačiukas sako, kad lankytojų srautai sveikatingumo klubuose, palyginti su pernai, sumažėjo 15-20 proc. Jis taip pat tikina, kad, užsidarant barams ir ribojant renginius, apsilankymas sporto klube lieka viena iš nedaugelio socializacijos formų šalies gyventojams.

„Lyginant su pernai, (lankytojų srautai – ELTA) yra mažesni nuo 15 iki 20 proc. (...). Visgi per pusę šių metų skaičiuojame apie milijoną apsilankymų (...), o (COVID-19 – ELTA) atvejų tėra keliolika. Tai skaičiai palyginti yra labai nedideli“, – Eltai teigė jis.

A. Mačiukas taip pat pažymėjo, kad tam tikrų paslaugų teikimo sveikatingumo centrai atsisakytų tik tuo atveju, jei to pareikalautų Vyriausybė.

„Atsisakytume (teikti kai kurias paslaugas – ELTA) nebent būtume priversti iš Vyriausybės pusės. Visoje Europoje yra taktiškai koordinuojamas atskirų šalių fizioaktyvumas, klubų veikla, tai kiti kalba su Vyriausybėmis, kad būtent (sveikatingumo klubai – ELTA) ir nebūtų uždaryti“, – sakė jis.

Be to, LSKA prezidentas pabrėžė, kad sveikatingumo klubai liko viena iš nedaugelio vietų, kur žmonės vis dar gali socializuotis.

„Tai nėra vien tik fizinis aktyvumas, tai galų gale ir tam tikra socializacija žmogui. Viena iš nedaugelio, jei barai, restoranai užsidaro, stabdomi renginiai. Čia tiesioginio kontakto praktiškai nėra, tai nėra kontaktinis sportas, o saugumas tikrai yra pakankamai didelis“, – tikino jis.

Kalbėdamas apie galimas sumažėjusio klientų srauto pasekmes, A. Mačiukas teigė, kad darbuotojų atleidimai neplanuojami, nors neatmetė galimo darbo valandų skaičiaus mažinimo.

„Didžioji dalis trenerių dirba franšizės principu: jie patys reguliuoja savo klientų srautus. O visa kita vyksta pagal rinkos dėsnius. Natūralu, gali būti darbo valandų sumažėjimas“, – Eltai sakė A. Mačiukas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tuštybė

Tuštybė portretas
Teks dirbti nuotoliniu būdu, sportuoti galima savarankiškai namuose, vaikščioti , bėgioti miške, šokinėti per virvutę, sukti lanką, kilnoti svarmenis ir pan. Šiuolaikiniai miesčionys nesugeba savarankiškai gyventi, mąstyti, sportuoti, puoštis, jiems reikia gyvenimo būdo specialistų, influencerių , trenerių, kosmetologų visažistų, dizainerių, planuotojų ir kt. specialistų, kurie organizuotų ir reklamuotų jų gyvenim, kad jie jaustųsi svarbūs ir pilnaverčiai.

Grandrapi so vid 19

Grandrapi so vid 19 portretas
VAI, VAI ANTROJI BANGA, VAI VAI
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių