Seimo nariai nori dar griežtinti alkoholio prekybos priežiūrą

T

T portretas
Pries parduodant alkoholi nesvarbu ar tai aukstas sr zemas zmogus jeigu jis neturi barzdos prasyti dokumenta is karto o ne kad zemas zmogus nors jis uz ta didesni daug vyresnis ir is jo praso dokumento cia tikrad pazeminimas pries pirkeja

R

R portretas
Kada seimas pradės rimtai dirbti????...O praėjo jau 30 metų...

Renatai ,

Renatai , portretas
ar policijai pranešėte ? O, kad be policijos galėtų tikrinti ir kiti atsakingi asmenys , manau tam ir siūloma - BE PRANEŠIMO APIE TIKRINIMĄ , ateiti ir patikrinti . Kaip gali pagauti ,,snarglinę,, pardavinėjančią alkoholį , jei PRIVALAI PRANEŠTI ,kad ateini ? Jie nieko nebijo , nes tikrintojai jų nepagauna ir kaip gali ,,gerai ,, dirbantį uždaryti ? Pradėkite galvoti kokius ,,,naudingus ,, įstatymus buvo priėmę buvę valdžiose , tie , kurie dabar dergia ,, valstiečius ,,

Renata

Renata portretas
Nematome jokio pokyčio dėl alkoholio apribojimo.Vos parduotuvėse nustoja pardavinėti alkoholinius gėrimus,tuoj pardavimo rėžimą įjungia naktį dirbantys barai.Ir taip alkoholis laisvai liejasi visą parą.Tuos barus žmonės snarglinėmis vadina ,nes ten tik tokio tipo žmogystos sėdi naktimis.Tikra lietuvių gėda.

W

W portretas
kas jau labai nori išgerti ,- tokiems reikia suteikti šansa , tarkim 10 ar 100 kar brangesni buteli , tai daro vieni arabai , dar ir žyma pase ikala ...

Keleivis

Keleivis portretas
Visi skubiai į parduotuves,griebkite degtinės kiek tik panešite,taip skelbia seimas,jie tai jau apsirūpino.

Bukenos , švieskitės

Bukenos , švieskitės portretas
arba nors tekstą perskaitykite ) Buvusieji valdžioje buvo priėmę įstatymą , kad TIKRINTOJAI turi PRANEŠTI apie tikrinimą ) Tik kokia nauda iš to ? Pinigų mėtymas ? Labai geras siūlymas , pritariu .

Di

Di portretas
Gal jūs dirbt pradėsit? Lietuvoj katastrofa, vienas meras blaškos, o jūs čia apie ká? Gerkit jūs kiek norit, visvien geriat, Tik nemokamai buteliukus gaunat. Rūpinkitės, kas vyksta: užterštumas baisus. Kur Informacija? Kokia pagalba? Žinios Apis Brexit: o čia tai šiandien “svarbu “. Šiandien svarbu žinoti, kaip žmonėms gelbėtis.

S.

S. portretas
Dėl manęs tos pramonės gali iš viso nebūti.

Anonimas

Anonimas portretas
Debilai tuoj verks ir patys siulys pirkti kai biudzete nebebus pinigu

Nuomonė

Nuomonė portretas
Būtų protingiau, jeigu jie visai tas alkoholio gamyklas uždarytų. Nebereikėtų nei bausti, nei drausti. Vistiek visi lietuviai į breksitinę UK baigia išvažiuot.O pensijonai jau ir taip neįperka. Svaiginasi valerijonais.

Čiubaka

Čiubaka portretas
.... „valstiečių“ frakcijos atstovė Aurelijus Veryga....nežinojau

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
Aura, jau buvo baudžiamieji būriai jie vadinosi ''istrebiteliai'', liaudyje stribai .

ALGIS

ALGIS portretas
Bedrausdami , ar neapsišiksit kniūbšti .

sitaip

sitaip portretas
paskutine kadencija sedintiem----kitoj bele ne jie!

optimizmas

optimizmas portretas
Jei viskas taip nuolat grįžta, tai gal ir perestroikos kada nors sulauksim?

tie k u rvos

tie k u rvos portretas
neturi kitų darbų tik niekais užsiiminėti? Tfu.

Aura

Aura portretas
Kadangi vis gryžtama prie šitų griežtinimų siūlau Lietuvos teritorijo neprekiauti alkoholiu.ir dar prie to pačio-suformuoti baudžiamuosius būrius-geriančius ,rūkančius gaudyti ir sodinti iki gyvos galvos.... nes vis gryžtama ir gryžtama prie draudimų,apribojimų,kontroliavimo,vis viens per kitą seimūnai tuos a la pataisymus -papildymus teikia... nu tai čia pasiūlymas rimtas-jau galvą skauda ir su laipsniais kažko norisi nuo jų "protingų"pasiūlymų.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių