R. Karbauskis: į prezidento mokesčių siūlymus žiūrėsime rimtai

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis žada, kad Seime apsisprendžiant dėl šalies vadovo Gitano Nausėdos mokesčių siūlymų bus stengiamasi nepakenkti šalies ekonomikai, bet kartu bandoma į biudžetą surinkti daugiau pajamų.

„Žiūrėsime į tuos pasiūlymus labai rimtai“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė R. Karbauskis. 

„Tikrai nepriimsime sprendimų, kurie pakenktų vienai ar kitai ekonomikos sričiai, bet žiūrėsime į tai, kad turime surinkti pajamas“, – tvirtino „valstiečių“ lyderis. 

Seimui ketvirtadienį ketinama pateikti prezidento inicijuojamas įstatymų pataisas dėl pensijų ir žemdirbių dyzelino akcizo didinimo bei gyventojų pajamų mokesčio bazės plėtimo.

Anksčiau šią savaitę R. Karbauskis prognozavo, kad Seime bus pritarta prezidento mokesčių siūlymams, jei jie neprieštaraus Vyriausybės planams.

Prezidentas siūlo nuo kitų metų sparčiau didinti pensijas, 2020 ir 2021 metais taikant didesnį nei numatyta dabar bazinės pensijos indeksavimo koeficientą. Lėšų spartesniam pensijų didinimui G. Nausėda siūlo gauti mažinant lengvatą žemdirbių dyzelinui bei didinant su ne darbo pajamomis susijusius gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifus.

Finansų ministerija siūlo kitąmet didinti akcizus stipriam alkoholiui, tabakui ir degalams, įskaitant žemdirbių dyzeliną, tačiau mažiau, nei tą daryti siūlo prezidentas, plėsti gyventojų nekilnojamojo turto(NT) apmokestinimą, keisti dienpinigių apmokestinimo tvarką. Ministerija taip pat pritaria Seimo narių siūlymui dėl lėtesnio neapmokestinamųjų pajamų dydžio (NPD) didėjimo 2020–2021 metais ir didesnio progresinio GPM tarifas – 32 proc. vietoje 27 procentų.

Valdantieji taip pat yra registravę įstatymų projektus dėl komercinių bankų aktyvų ir didžiųjų prekybos tinklų apmokestinimo. NAUJAUSI KOMENTARAI

čempionas ,

čempionas , portretas
nieko neliko liko tik verslas ekonomika karabauskis žiuresim į prezidento siulymus mokėsčiu rinkliavaom, kuo daugiau atimti, juk uždirbtu pinigu nebėra iš kur imti, rimtai, liko visai nedaug, imkim iš ubagino, vienas kelias liko, ubagas sumes o kuo daugiau mums truksta, truksta tik vieno imti iš oligarchu, ir mesti juk kokie skaičiai, milijonieriu, turime tegul meta o iš kur tie pinigai pas jos atėjo iš mūsų, mažinkite biurokratus aplinkui, seima pusiau , ministerijos pusiau, prezidento tarnybos pusiau, policija kariomene ir visa nesąmone išlaikytiniu, ir pinigo užteks, dirbti reiktu tieisinga kryptim, juk matom kad lietuvoj nieko neliko darbo ir pragyvenimo normalaus nėra, bet ponai klesti, ,, žiūrėk rimtai, atėjo metas,

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Teisingai, i Prezidento GEROVES VALSTYBES KURIMA reikia ziureti labai rimtai

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Daugiau baudų, nieko negaminate
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių